1

Жнива зеленого пекла. Огляд другого етапу 7DRIVE RingSeries

Автор: Андрій Присяжний

Після тритижневої підготовки і зміни авто на легендарну задньопривідну Mazda MX-5 CUP. 29 водіїв вирішили зібратись і разом підкорити легендарне зелене пекло на цих, з виду, доброзичливих автомобілях. Щоправда, трохи пізніше ми дізнаємось, наскільки ж вони доброзичливі.

І починалось все непогано. На відміну від першого етапу нашої серії, у кваліфікації другого етапу вдалих залікових спроб було вже значно більше. Це давало привід для спокійного оптимізму, адже означало, що все більше і більше водіїв вкатуються у цей фантастичний трек. Та й відстань до лідера, Матвія Літвінова, скоротилась більш ніж у два рази, до секунди і двох десятих.

Так, як Ви можете зрозуміти, Матвій безапеляційно виграв другу кваліфікацію підряд, не залишивши своїм суперникам ані шансу. Другим фінішував Артем Хорольский реабілітувавшись за свій поганий кваліфікаційний результат на першому етапі. Одразу за ним у двох десятих завершив кваліфікацію дебютант чемпіонату — Андрій Поздняков.

За ними, із розривом у майже півтори секунди, фінішував срібний призер першого етапу і тренер у школі нашого симцентру — Назар Аддаті. П’ятим став ще один призер минулого етапу — Андрій Бондар. А от власник другого місця на старті, Дмитро Малихін, на цьому етапі зміг дотягнути тільки до восьмої позиції.

Не дивлячись на гарячий характер машини, старт виявився досить спокійним для лідерів. Тільки Дмитро Симоненко не втримав автомобіль у першому повороті і відправився у кінець пелотону, ще й захопивши за собою Олександра Радецького.

У цей час пелотон розбився на декілька груп. У групі лідерів опинились Матвій Літвинов, Артем Хорольский, Назар Аддаті та Андрій Поздняков. Другу очолив Андрій Бондар, якого наздоганяли Дмитро Луканов, Артем Макаров, Віктор Кальмус, Дмитро Малихін і Віктор Яковенко. У третій місце головного дісталося ветеран українського симрейсингу – Микиті Шапошнику, який тримав за собою Сергія Сороку, Максима Тріфонова та Владислава Сєліщева.

Само собою, проїзд задньої прямої був черговим витвором тактичного мистецтва. Багато позицій змінилось за цю пряму, але найголовніше, що ми побачили, — це зміна лідера. Артем Хорольский із невеликою допомогою від Назара Аддаті пройшов Матвія і вийшов на першу позицію гонки. Намагався контратакувати Матвій (в певний момент навіть здавалось що успішно), але не віддав своєї позиції Артем.

Першим не витримав такого шаленого темпу і тиску зі сторони своїх суперників Артем Макаров. Прикрий розворот і очікування на проїзд суперників відкинув його з шостого на тринадцяте місце. Далі, «посипались» лідери. Андрій Позняков був змушений знятись з дистанції через постійні переривання інтернету. Одразу за цією подією Артем Хорольский занадто оптимістично оцінює можливості своєї «мазди» і розвертає її на виході з другої каруселі. Щобільше, внаслідок високої швидкості він дотягується до зовнішнього гардрейлу і дуже сильно пошкоджує своє авто. І як вишенька на торті, Дмитро Малихін не витримує боротьби із двома Вікторами із команди Trident Motorsport і також відправляється у відбійник (треба визнати, що у цьому йому все ж таки допоміг Віктор Яковенко). Доповнити «флешмоб» вильотів вирішив і Андрій Бондар помилившись в одному з поворотів відкотився з третьої на шосту позицію.

Одна за одною зміною пройшли шість кіл гонки. Незмінною залишалась тільки пара лідерів у вигляді Матвія Літвінова і Назара Аддаті. Правда, продовжувалось це вже до вищезгаданої «каруселі», але не її мінікопії, а основної. Зарано викинув Матвій своє авто з каруселі і, як підсумок, — зустріч з відбійником і значні пошкодження автомобіля. Щоправда, на цей момент відстань до третьої позиції була настільки великою, що це майже нічого не вирішило. Звісно, окрім зміни лідеру. Назар більш ніж впевнено довів гонку до кінця завершивши цей виснажливий етап на першій позиції.

Треба визнати, цей етап став дуже гарним показником, що не тільки швидкість важлива у таких важких перегонах, а ще й стабільність.

Призери гонки:

  1. Назар Аддаті
  2. Матвій Літвінов
  3. Віктор Яковенко

Результати етапу можна побачити на наступному фото:

А сам етап можна переглянути за наступним посиланням:

Якщо у вас є доступ до Megogo, яка виступає партнером турніру, запис етапу також можна подивитися у них на платформі. Що стосується наступного етапу, то він пройде на автодромі Нюрбургринг (нім. Nürburgring), знову. Однак цього разу учасники змагатимуться на передньопривідній Kia Optima.

Трансляція третього етапу відбудеться 18 квітня о 21.00. Подивитися етап можна на Youtube-каналі 7DRIVE, або на порталі партнерів — Megogo.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

День дебютів. Огляд другого етапу 7DRIVE TCR Championship

Автор: Андрій Присяжний

3

Як обрати ідеальну ігрову консоль

Автор: PlayUA

steamdeck

Українці створили власний бренд кокпітів — Okuni Seats

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.okuni seats 3

SteamWorld Heist 2, Antonblast, Cat Quest 3 — Підсумки квітневого Indie World

Автор: Барлет Ярослав

steamworld heist 2

Перемога ховається за дощем. Другий етап Porsche Super Cup 2024

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.porsche supercup 2024

Тяжкі будні єнотів — Інтерв’ю з розробником української гри Twilight Tails

Автор: Єрмаков Кірілл

Twilight Tails

Новачки рвуться в бій. Як пройшов другий етап Warm Up League Spring Cup 2024

Автор: Андрій Присяжний

image 2024 03 26 21 48 09

Відродження класичного турингу. Огляд першого етапу 7DRIVE TCR Championship

Автор: Андрій Присяжний

5