Файтинги Injustice отримають анімаційну екранізацію

Отримавши прев’ю копії анімаційного фільму Batman: The Long Halloween Part 2, журналісти помітили серед додаткових матеріалів крихітний анонс мультфільму за мотивами Injustice.

Представники DC і NetherRealm Studios поки граються в мовчанку, тільки Ед Бун без особливих натяків твітнув щодо тренду на Injustice в Твіттері.

Ця новина так сполошила інтернет, що про Batman: The Long Halloween Part 2 всі уже й забули. Воно й не дивно, бо Injustice видається вдалим кандидатом для екранізації як для фанатів ігрової франшизи, так і для фанатів коміксів DC. Історія про альтернативний всесвіт, де Супермен став злочинцем після того, як випадково вбив Лоріс Лейн, свою дружину. Після цього він прибрав владу до своїх рук, а Ліга Справедливості кинула усі сили на протистояння йому та групі прибічників.

Втім, зараз не зрозуміло ні що конкретно побачили журналісти у додаткових матеріалах, ні який шматок історії цього всесвіту зобразять у адаптації, ні коли вона таки вийде. Залишається тільки чекати і грати у Injustice 2.

Читайте також

“Чорний Адам” вийде влітку 2022 року

Чорний Адам

Бетмен у КІНО (AdrianZP)

“Ліга справедливості” Зака Снайдера отримає комікс-обкладинки

Не Зібров, але теж гарно: зірки heavy metal завітають до коміксів DC

Зйомки сиквелу «Аквамен» розпочнуться влітку

Кіборга викинули з сольного фільму про Флеша

Теорія: нам не показали СПРАВЖНІЙ Загін Самогубців від Джеймса Ґанна

Загін Самогубців

Українські глядачі одними з перших у світі побачать “Диво-жінку 1984”

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: