Життєвий цикл Paragon підходить до логічного завершення

Буквально минулого тижня з’явилась інформація, що Epic Games переросподіляє людські ресурси, щоби задіяти якомога більше людей у розробці та покращенні Fortnite. У такий спосіб під ніж попала команда Paragon, яка втратила значну частину кадрів і отримала завдання: вивести гру на рівень, за якого вона буде популярною, або закрити її. Покращити її не вдалося, тому 26 квітня сервери Paragon закінчать свою роботу й кожному гравцю повернуть усі витрачені на гру кошти, звісно ж, якщо він повідомить про таке бажання.

Ми високо цінуємо ваш вклад у розробку Paragon. Ми отримали багато привабливих ідей на тему: «Як слід розвивати гру»; створення продуманих пропозицій це ще одне свідчення надзвичайності нашої спільноти. Після ретельного обдумування та багатьох важких дебатів, ми зрозуміли, що не маємо вірного шляху для перетворення Paragon у MOBA, що здатна привабити достатню кількість гравців для того, щоб окуплятися. Ми не виконали обіцянок щодо Paragon і підвели вас, не зважаючи на тяжку працю команди. Нам шкода.

Команда Paragon

Ось так, за якихось два роки, ми проспостерігали становлення та падіння ще однієї, потенційно хорошої, багатокористувацької гри, яка не змогла завоювати серця достатньої кількості ґеймерів. Та настав час рухатися далі, у Epic Games є Fortnite, а у нас багато чудових ігор і ми маємо чим зайнятися. Для того, щоби повернути вкладені в гру кошти, вам слід скористатись інструкцією на сайті Paragon.

Читайте також

Epic Games викуплять права на Apex Legends у EA

Ubisoft прибрала Anno 1800 зі Steam

Epic Games оголосила про реліз SDK до Epic Online Services

Heavy Rain, Detroit, The Sinking City і The Outer Worlds вийдуть на ПК ексклюзивно в Epic Games Store

Скандал довкола Metro Exodus — PlayNews #357

Metro Exodus

Metro Exodus — новий ексклюзив Epic Games Store

Metro Exodus

У Fortnite з’явиться «Творчий режим»

fortnite creative

Все про магазин Epic Games та гривню у ньому

Популярне