Життєвий цикл Paragon підходить до логічного завершення

Буквально минулого тижня з’явилась інформація, що Epic Games переросподіляє людські ресурси, щоби задіяти якомога більше людей у розробці та покращенні Fortnite. У такий спосіб під ніж попала команда Paragon, яка втратила значну частину кадрів і отримала завдання: вивести гру на рівень, за якого вона буде популярною, або закрити її. Покращити її не вдалося, тому 26 квітня сервери Paragon закінчать свою роботу й кожному гравцю повернуть усі витрачені на гру кошти, звісно ж, якщо він повідомить про таке бажання.

Ми високо цінуємо ваш вклад у розробку Paragon. Ми отримали багато привабливих ідей на тему: «Як слід розвивати гру»; створення продуманих пропозицій це ще одне свідчення надзвичайності нашої спільноти. Після ретельного обдумування та багатьох важких дебатів, ми зрозуміли, що не маємо вірного шляху для перетворення Paragon у MOBA, що здатна привабити достатню кількість гравців для того, щоб окуплятися. Ми не виконали обіцянок щодо Paragon і підвели вас, не зважаючи на тяжку працю команди. Нам шкода.

Команда Paragon

Ось так, за якихось два роки, ми проспостерігали становлення та падіння ще однієї, потенційно хорошої, багатокористувацької гри, яка не змогла завоювати серця достатньої кількості ґеймерів. Та настав час рухатися далі, у Epic Games є Fortnite, а у нас багато чудових ігор і ми маємо чим зайнятися. Для того, щоби повернути вкладені в гру кошти, вам слід скористатись інструкцією на сайті Paragon.

Читайте також

B.R.U.T.E. все ж таки ослаблять

Fortnite

Epic Games відкрила студію в Кельні

Epic Games

B.R.U.T.E залишитьcя у Fortnite

Fortnite

У Fortnite тепер можна покататися на гігантському титані

Fortnite

Wargaming Nexus — новий підрозділ, що розроблятиме передові мобільні проекти

Wargaming

Metro Exodus більше не ексклюзив Epic Games

[ОНОВЛЕНО] У Epic Games Store розпочався МЕГАрозпродаж!

Epic Games Store

Epic Games викуплять права на Apex Legends у EA

Популярне