“У Fallout 76 можна грати вічно” — кажуть керівники Bethesda

Журналіст порталу Metro поцікавився у віце-президента BethesdaПіта Хайнса, скільки гравці зможуть грати у Fallout 76. Відповідь розробника була максимально короткою:

Я не іронізую, цілу вічність.

Піт Хайнс, Bethesda

Причина таких заяв — надзвичайна популярність Fallout 4 та TES V: Skyrim, що вийшли вже достатньо давно. На додаток, ці ігри навіть не мають багатокористувацької складової, на відміну від Fallout 76.

Нас питають: «А скільки протягне ваша гра, 2 роки чи 5?». Що ж, вони досі грають у Morrowind. Потім ви бачите скільки гравців зараз у Fallout 4 та Skyrim. Ці ігри вийшли чотири та сім років тому, а в них досі грають сотні тисяч людей кожного дня, кожного місяця.

Піт Хайнс, Bethesda

Хоча віце-президент студії вірить, що грати можна буде цілу вічність, він не впевнений, як саме Fallout 76 буде утримувати гравців. Майбутній контент для гри буде залежати від реакції та бажань ігрової спільноти.

Ми маємо спочатку залучити гравців до гри й отримати перші відгуки. За реакцією спільноти ми розроблятимемо майбутні доповнення. Пам’ятаєте Fallout 3? Було багато негативу, що ми зробили гру з чіткою кінцівкою після якої нічого немає. І ми кажемо фанатам: «Агов, усі попередні ігри мали такі самі кінцівки. Ми ж не хотіли відхилятися від стилю франшизи…». Але спільнота не хотіла ось так закінчувати гру. У нас у розробці вже було два DLC, і ми вирішили: «Нам потрібне третє доповнення, яке відключає кінцівку та дозволяє грати далі». Тож з Fallout 76 буде так само. У нас є декілька власних ідей, але побачимо чого захочуть гравці.

Піт Хайнс, Bethesda

Нагадаємо, що Fallout 76 вийде 14 листопада на PS4, Xbox One та РС.

Читайте також

Бажаєте свіжих вражень? Сьогодні у Fallout 76 розпочинаються безкоштовні вихідні

fallout 76

Bethesda витратить на боротьбу з коронавірусом мільйон доларів

fallout

Великодній 24-годинний стрім 2020

Великодній 24-годинний стрім 2020

Оголошено точну дату виходу Fallout 76: Wastelanders у різних країнах

Fallout 76

Оприлюднено релізний трейлер Fallout 76 Wastelanders

Fallout 76

Хочете Fallout 76 у Steam безкоштовно? Але є одна умова…

fallout 76

Fallout 76 також постраждав через коронавірус

Fallout 76

GeForce NOW продовжує втрачати ігри

Популярне