“У Fallout 76 можна грати вічно” — кажуть керівники Bethesda

Журналіст порталу Metro поцікавився у віце-президента BethesdaПіта Хайнса, скільки гравці зможуть грати у Fallout 76. Відповідь розробника була максимально короткою:

Я не іронізую, цілу вічність.

Піт Хайнс, Bethesda

Причина таких заяв — надзвичайна популярність Fallout 4 та TES V: Skyrim, що вийшли вже достатньо давно. На додаток, ці ігри навіть не мають багатокористувацької складової, на відміну від Fallout 76.

Нас питають: «А скільки протягне ваша гра, 2 роки чи 5?». Що ж, вони досі грають у Morrowind. Потім ви бачите скільки гравців зараз у Fallout 4 та Skyrim. Ці ігри вийшли чотири та сім років тому, а в них досі грають сотні тисяч людей кожного дня, кожного місяця.

Піт Хайнс, Bethesda

Хоча віце-президент студії вірить, що грати можна буде цілу вічність, він не впевнений, як саме Fallout 76 буде утримувати гравців. Майбутній контент для гри буде залежати від реакції та бажань ігрової спільноти.

Ми маємо спочатку залучити гравців до гри й отримати перші відгуки. За реакцією спільноти ми розроблятимемо майбутні доповнення. Пам’ятаєте Fallout 3? Було багато негативу, що ми зробили гру з чіткою кінцівкою після якої нічого немає. І ми кажемо фанатам: «Агов, усі попередні ігри мали такі самі кінцівки. Ми ж не хотіли відхилятися від стилю франшизи…». Але спільнота не хотіла ось так закінчувати гру. У нас у розробці вже було два DLC, і ми вирішили: «Нам потрібне третє доповнення, яке відключає кінцівку та дозволяє грати далі». Тож з Fallout 76 буде так само. У нас є декілька власних ідей, але побачимо чого захочуть гравці.

Піт Хайнс, Bethesda

Нагадаємо, що Fallout 76 вийде 14 листопада на PS4, Xbox One та РС.

Читайте також

Горілка Doom — спробуй напій на основі кісток власних ворогів

Ці дні. Огляд Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein: Youngblood

Несподіваний ре-реліз трилогії DOOM для сучасних консолей

Doom

Bethesda перенесла ПК-реліз Wolfenstein: Youngblood на день раніше

Все найважливіше, що показали Bethesda на Е3 2019

bethesda-e3-2019

Bethesda E3 за версією PlayUA

Bethesda

Скандал довкола Metro Exodus — PlayNews #357

Metro Exodus

Перші новини 2019-го — PlayNews #353

Перші новини 2019-го — PlayNews #353

Популярне