Зіграй першим в World of Warships: Legends!

Видання Premium, Deluxe і Ultimate вже в продажу. Їх власники з PS4 отримають ексклюзивний контент і зможуть потрапити в гру 12 квітня. Для всіх інших гра з’явиться в дочасному доступі 16 квітня

Ви готові підкорювати моря в World of Warships: Legends? Новий військово-морської MMO-екшен від Wargaming використовує всю міць PlayStation 4 і Xbox One, додаючи до улюблених мільйонами гравців боям ексклюзивні для консолей можливості і контент. Виходьте на простори нової гри у всеозброєнні, купуючи її спеціальні видання!

Видання Premium, Deluxe і Ultimate будуть доступні до 1 травня обмеженим тиражем. Їх вміст – від могутніх бойових кораблів до унікальних предметів для їх кастомізації — порадує і флотоводця-стратега, і колекціонера, а ігрова валюта допоможе вам відмінно стартувати в World of Warships: Legends.

Ранній доступ в World of Warships: Legends для власників PlayStation 4 які придбали одне зі спеціальних видань розпочнеться 12 квітня, а вже 16 квітня гра розкриє двері для всіх власників PlayStation 4 і Xbox One.

  • Версія Premium (879 грн) — почніть військово-морську кар’єру на стилі з Arkansas і Iwaki!
    Вміст: Iwaki (преміум-крейсер, III рівень, Японія), Arkansas (преміум-лінкор, III рівень, США), унікальний постійний камуфляж, унікальний сигнал, 7 днів преміум-аккаунту і 1500 дублонів.

 

  • Версія Deluxe (1 799 грн) — почніть похід відразу з трьома преміум-кораблями – Iwaki, Arkansas і ексклюзивним Marblehead (буде доступний тільки в наборах раннього доступу обмежений час).
    Вміст: Iwaki (преміум-крейсер, III рівень, Японія), Arkansas (преміум-лінкор, III рівень, США), Marblehead (преміум-крейсер, IV рівень, США), унікальний постійний камуфляж, унікальний сигнал, набір бустерів, 30 днів преміум-аккаунту, 2 000 000 кредитів і 1500 дублонів.

 

  • Версія Ultimate (3 299 грн) — правте морями, почавши з чотирьох преміум-кораблів — Iwaki, Arkansas і ексклюзивних Marblehead і «Гремящий» (будуть доступні тільки в наборах раннього доступу обмежений час).
    Вміст: Iwaki (преміум-крейсер, III рівень, Японія), Arkansas (преміум-лінкор, III рівень, США), Marblehead (преміум-крейсер, IV рівень, США), «Гремящий» (преміум-есмінець, IV рівень, СРСР ), унікальний постійний камуфляж, унікальний сигнал, великий набір бустерів, 60 днів преміум-аккаунту, 4 000 000 кредитів і 6000 дублонів.

Детальніше за цим посиланням.

Читайте також

Wargaming Nexus — новий підрозділ, що розроблятиме передові мобільні проекти

Wargaming

World of Tanks: Mercenaries отримає вагон нововведень у патчі 4.10

World of Tanks: Mercenaries

World of Warships: Legends вже у дочасному доступі

World of Warships: Legends

World of Warships прямує до нових світів

World of Warships

Шалений коктейль з World of Warships Blitz та дівчат з аніме

Художник культового коміксу Tank Girl створив танк для World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz

Нові німецькі бомбардувальники під музику Kreator

World of Warplanes

Київська студія Frag Lab та Wargaming роблять ММО-шутер нового покоління

Warface

Популярне