Зіграй першим в World of Warships: Legends!

Видання Premium, Deluxe і Ultimate вже в продажу. Їх власники з PS4 отримають ексклюзивний контент і зможуть потрапити в гру 12 квітня. Для всіх інших гра з’явиться в дочасному доступі 16 квітня

Ви готові підкорювати моря в World of Warships: Legends? Новий військово-морської MMO-екшен від Wargaming використовує всю міць PlayStation 4 і Xbox One, додаючи до улюблених мільйонами гравців боям ексклюзивні для консолей можливості і контент. Виходьте на простори нової гри у всеозброєнні, купуючи її спеціальні видання!

Видання Premium, Deluxe і Ultimate будуть доступні до 1 травня обмеженим тиражем. Їх вміст – від могутніх бойових кораблів до унікальних предметів для їх кастомізації — порадує і флотоводця-стратега, і колекціонера, а ігрова валюта допоможе вам відмінно стартувати в World of Warships: Legends.

Ранній доступ в World of Warships: Legends для власників PlayStation 4 які придбали одне зі спеціальних видань розпочнеться 12 квітня, а вже 16 квітня гра розкриє двері для всіх власників PlayStation 4 і Xbox One.

  • Версія Premium (879 грн) — почніть військово-морську кар’єру на стилі з Arkansas і Iwaki!
    Вміст: Iwaki (преміум-крейсер, III рівень, Японія), Arkansas (преміум-лінкор, III рівень, США), унікальний постійний камуфляж, унікальний сигнал, 7 днів преміум-аккаунту і 1500 дублонів.

 

  • Версія Deluxe (1 799 грн) — почніть похід відразу з трьома преміум-кораблями – Iwaki, Arkansas і ексклюзивним Marblehead (буде доступний тільки в наборах раннього доступу обмежений час).
    Вміст: Iwaki (преміум-крейсер, III рівень, Японія), Arkansas (преміум-лінкор, III рівень, США), Marblehead (преміум-крейсер, IV рівень, США), унікальний постійний камуфляж, унікальний сигнал, набір бустерів, 30 днів преміум-аккаунту, 2 000 000 кредитів і 1500 дублонів.

 

  • Версія Ultimate (3 299 грн) — правте морями, почавши з чотирьох преміум-кораблів — Iwaki, Arkansas і ексклюзивних Marblehead і «Гремящий» (будуть доступні тільки в наборах раннього доступу обмежений час).
    Вміст: Iwaki (преміум-крейсер, III рівень, Японія), Arkansas (преміум-лінкор, III рівень, США), Marblehead (преміум-крейсер, IV рівень, США), «Гремящий» (преміум-есмінець, IV рівень, СРСР ), унікальний постійний камуфляж, унікальний сигнал, великий набір бустерів, 60 днів преміум-аккаунту, 4 000 000 кредитів і 6000 дублонів.

Детальніше за цим посиланням.

Читайте також

В Одесі пройде турнір по World of Tanks

«Wargaming Fest: День танкіста» зібрав 250000 учасників з 28 країн

«Wargaming Fest: День танкіста»

Pagan Online вийшла в реліз

Pagan Online

Огляд Pagan Online

Pagan Online

Wargaming розкрили деталі нового режиму для World of Tanks у стилі королівської битви

World of Tanks

На «Wargaming Fest: День танкіста» виступлять легендарні The Offspring та не тільки

Воплі Водоплясова

Pagan Online вийде в реліз 27 серпня разом з грандіозним ігровим оновленням

Wargaming Nexus — новий підрозділ, що розроблятиме передові мобільні проекти

Wargaming

Популярне