Зірки кіберспорту на фестивалі WEGAME

10-11 вересня відбудеться одна з головних інтерактивних подій України – фестиваль віртуальних розваг WEGAME. На фестивалі зберуться всі, хто має стосунок до косплею, кіберспорту та ґік-культури.

Раді повідомити, що гостями фестивалю WEGAME  стануть представники однієї з найвідоміших кіберспортивних команд України – Natus Vincere.

5aa4d715-9db2-4adf-b364-1bff16f12677

Першим з них стане Арсеній ceh9 Триноженко – одна з легендарних фігур Na’Vi. Арсеній розпочав свою кар’єру в якості кіберспортсмена задовго до заснування команди, та саме тут він добився успіху та всесвітньої слави серед гравців. Сьогодні Арсеній займає почесну посаду головного стрімера команди та коментатора матчів Counter Strike: Global Offensive.

Другим гостем стане Євген Yozhyk Мостовик – професійний гравець FIFA. Євген не тільки чудово грає в футбольні симулятори, а й є великим фанатом вуличного футболу. Щотижня Євген наполегливо тренується і удосконалює свої вміння у вуличному футболі. Можливо саме це і робить його таким хорошим і у віртуальному світі.

Гуру кіберспорту на WEGAME проведуть автограф-сесію спеціально для гостей фестивалю. У всіх відвідувачів буде можливість не тільки взяти автограф, а й сфотографуватися з улюбленими кумирами. В рамках заходу ви зможете поспілкуватися з Арсенієм та Женею і дізнатися всі таємниці та поради, що допоможуть побудувати власну кіберспортивну кар’єру.

Купити квитки на фестиваль можна за посиланням.

Читайте також

WeGame 3.0 у фактах та фото

У Києві поборються найкращі у світі гравці CS:GO

HyperX став спонсором кібертурніру WEGAME VaultCup

Samsung Electronics Ukraine — ексклюзивний партнер WEGAME 3.0

Відкрито реєстрацію на WEGAME VaultCup — турнір із CS: GO, DotA 2 і LoL

Відкрито реєстрацію на косплей-шоу фестивалю WEGAME 3.0

WEGAME Awards: хто обиратиме переможців?

WEGAME 3.0: дізнайся, де та як пройде головний український ігрофестиваль

Популярне