Зірки кіберспорту на фестивалі WEGAME

10-11 вересня відбудеться одна з головних інтерактивних подій України – фестиваль віртуальних розваг WEGAME. На фестивалі зберуться всі, хто має стосунок до косплею, кіберспорту та ґік-культури.

Раді повідомити, що гостями фестивалю WEGAME  стануть представники однієї з найвідоміших кіберспортивних команд України – Natus Vincere.

5aa4d715-9db2-4adf-b364-1bff16f12677

Першим з них стане Арсеній ceh9 Триноженко – одна з легендарних фігур Na’Vi. Арсеній розпочав свою кар’єру в якості кіберспортсмена задовго до заснування команди, та саме тут він добився успіху та всесвітньої слави серед гравців. Сьогодні Арсеній займає почесну посаду головного стрімера команди та коментатора матчів Counter Strike: Global Offensive.

Другим гостем стане Євген Yozhyk Мостовик – професійний гравець FIFA. Євген не тільки чудово грає в футбольні симулятори, а й є великим фанатом вуличного футболу. Щотижня Євген наполегливо тренується і удосконалює свої вміння у вуличному футболі. Можливо саме це і робить його таким хорошим і у віртуальному світі.

Гуру кіберспорту на WEGAME проведуть автограф-сесію спеціально для гостей фестивалю. У всіх відвідувачів буде можливість не тільки взяти автограф, а й сфотографуватися з улюбленими кумирами. В рамках заходу ви зможете поспілкуватися з Арсенієм та Женею і дізнатися всі таємниці та поради, що допоможуть побудувати власну кіберспортивну кар’єру.

Купити квитки на фестиваль можна за посиланням.

Читайте також

Розбір сюжету фільму ТЕНЕТ (ПАН КАРПАН)

Битва десятиріччя: NAVI 2010 проти NAVI 2020

NaVi 2010 vs NaVi 2020: Українська організація влаштує двобій легендарних команд

Edward повертається у CS:GO?

Найкращі моменти Natus Vincere на WePlay Clutch Island

Navi

Natus Vincere — переможці RMR турніру WePlay Clutch Island

S1mple

NaVi вийшли в ґранд фінал WePlay Clutch Island

Na`Vi анонсувала зміни у складі команди з Dota 2

Navi

Популярне