Зйомки другого сезону “Відьмака” призупинено через пандемію

Як повідомлялося раніше, рішення про те, закривати на карантин чи ні зйомки другого сезону “Відьмака” (The Witcher) було до останнього часу у підвішеному стані. Те ж стосувалося й інших серіалів, що їх Netflix знімає зараз у Європі, у той час як більша частина знімальних майданчиків у США і Канаді були відправлені на карантин.

Втім, було таке рішення зрештою прийнято цієї неділі  щодо “Відьмака”, основні зйомки якого проходили у Великобританії. Карантин оголошено щонайменше на два тижні. Про переміщення зйомок на інші локації (адже серіал знімають також у Польщі, Угорщині і Іспанії) мова поки що не йдеться.

Через штам коронавірусу COVID-19 були також призупинені зйомки серіалів кіновсесвіту Marvel для Disney+. Якщо раніше підтвердження було лише про “Сокіл і Зимовий Солдат” (Falcon and the Winter Soldier), то нещодавно видання Variety підтвердило паузу на знімальних майданчиках “Локі” (Loki) і “ВандаВіжн” (WandaVision). Відправились на карантин також ряд знімальних майданчиків повнометражних фільмів Disney. Другий сезон “Мандалорця” (The Mandalorian) поза загрозою, бо він вже був повністю відзнятий.

Читайте також

Як Канг Завойовник потрапить до Четвертої Фази? (Теорії КВМ)

Канг Завойовник

Другий сезон “Відьмака” знову знімають. Чекаємо поки знову не призупинять?

Теорія: «Анігіляція» буде наступним великим кросовером у Кіновсесвіті Марвел

Marvel Annihilation

Культовий «Констянтин: Володар темряви» отримає продовження

Constantine

“Принц з Беверлі-Гіллз” повертається!

Карантин вихідного дня — смерть для кінотеатрів?

Губка Боб – перший мультфільм українською на Netflix (xutukai)

The Umbrella Academy отримає третій сезон