Знайомтеся — нові герої Hearthstone

Автор: Аліна Нікуліна

Нещодавно компанія “Blizzard” оголосила, що крім доступних шести героїв, у картковій стратегії Hearthstone з’являться ще троє окремих персонажів для гри воїном, мисливцем та магом. Стали відомі альтернативи Ґаррошу, Рекксару та Джайні Праудмур. До таверни скоро завітають новий воїн Маґні Бронзоборід, новий мисливець Аллерія Вітрокрила та новий маг Медів. Як і решта персонажів та карт Hearthstone, Медів, Маґні й Аллерія прийшли до нас з лору головного дітиська „Завірюхи“ World of Warcraft.

Чим же ці троє заслужили таку честь?

Маґні Бронзоборід

магніХоча більшість гравців ставили на те, що другим героєм-воїном стане король Альянсу Варіан Рінн, його обійшов вождь дворфів і правитель Каз Модана Маґні Бронзоборід. Маґні був старшим з трьох братів Бронзобородів, якому судилося стати гірським королем. Він сам вів своїх людей у бій проти Старої Орди під час Другої Війни. Саме він викував легендарний меч Спопелитель для паладіна Александроса Моґрейна, аби той помстився Плеті за молодшого брата Маґні Мурадина, який вважався загиблим.

Після Розколу, масштабної катастрофи, яка поділила Азерот на декілька континентів, Маґні Бронзоборід спробував провести таємничий ритуал єднання з землею, однак наслідки були несподівані. Король дворфів перетворився на алмазну статую. Тепер у столиці Стальгорн на нього може витріщатися кожен охочий.

Аллерія Вітрокрила

527px-Аллерия_HSАллерія – мисливиця на тролів з Кель’Таласа. Її сестрою була та сама Сільвана Вітрокрила, королева-банша. Аллерія була однією з небагатьох вищих ельфів, які бачили загрозу в орках-зайдах. Аби раз і назавжди покінчити з Ордою і помститися за смерть рідних, вона разом із загоном слідопитів відправилася на батьківщину орків Дренор. Аллерія допомогла закрити Портал.

Її доля лишається невідомою. Найімовірніше ельфійка загинула у Позамежжі, на яке перетворився Дренор. Монумент Аллерії Вітрокрилій можна побачити на Алеї Героїв у Штормграді.

 

Медів

medivhНовим магом у грі стане останній Хранитель Тірісфалю — могутній чарівник Медів. Певно, найбільш суперечлива постать у World of Warcraft. Ще у лоні матері він став вмістилищем для Повелителя Полум’яного Легіона Сарґераса, двадцять років пролежав у комі, а потім раптово прокинувся і оселився у вежі Каражан. Саме він пустив до Азероту орків, аби вони допомогли йому звільнити Сарґераса. Однак, Медіву, на щастя, завадили втілити ці темні плани. Мага вбив його ж учень Кадґар, звільнивши його від ярма Повелителя Легіону.

Пізніше Медів знову з’явився в Азероті під ім’ям Пророк. Він у личині ворона попередив вождів усіх рас про майбутню небезпеку і завдяки йому, об’єднавшись, все ж вдалося перемогти Полум’яний Легіон.

Ці герої будуть додані у найближчому оновленні клієнта і їх можна буде придбати в ігровому магазині. Разом з новими персонажами гравці отримають ексклюзивні сорочки для колоди, а також нові унікальні ігрові анімації, які мають залякати або вразити противника. Однак, на карти та здібності класу додаткові персонажі ніяк не вплинуть.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

iPhone 14 Pro Max. Який він?

Автор: PlayUA

iphone 14 01

Баґи, від яких зносить дах і зникають ноги (RDR, FIFA 16). ВиНеЗнали #03

Автор: Володимир Вітовський

ВиНеЗнали

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу: що подивитсь та послухати на цю тему

Автор: Микола Єрьомін

Хайтарма

Найкращі сервіси для записування пройдених ігор і переглянутих фільмів

Автор: Михайло Петрунів

hltb poster v01

Жаба в колодязі не знає нічого про море: приховані деталі першого трейлера Assassin’s Creed Shadows

Автор: Микола Єрьомін

Святі галичани шукають космічні скарби — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

Автор: PlayUA

СВЯТІ ГАЛИЧАНИ ШУКАЮТЬ КОСМІЧНІ СКАРБИ — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

Ідеально виконаний вікенд. Огляд п’ятого етапу 7DRIVE TCR Championship

Автор: Андрій Присяжний

7

AirPods Max для ґеймерів — Огляд навушників Hator Phoenix Wireless

Автор: Володимир Бортюк

hator phoenix review site v02