Знайомтеся — нові герої Hearthstone

Автор: Аліна Нікуліна

Нещодавно компанія “Blizzard” оголосила, що крім доступних шести героїв, у картковій стратегії Hearthstone з’являться ще троє окремих персонажів для гри воїном, мисливцем та магом. Стали відомі альтернативи Ґаррошу, Рекксару та Джайні Праудмур. До таверни скоро завітають новий воїн Маґні Бронзоборід, новий мисливець Аллерія Вітрокрила та новий маг Медів. Як і решта персонажів та карт Hearthstone, Медів, Маґні й Аллерія прийшли до нас з лору головного дітиська „Завірюхи“ World of Warcraft.

Чим же ці троє заслужили таку честь?

Маґні Бронзоборід

магніХоча більшість гравців ставили на те, що другим героєм-воїном стане король Альянсу Варіан Рінн, його обійшов вождь дворфів і правитель Каз Модана Маґні Бронзоборід. Маґні був старшим з трьох братів Бронзобородів, якому судилося стати гірським королем. Він сам вів своїх людей у бій проти Старої Орди під час Другої Війни. Саме він викував легендарний меч Спопелитель для паладіна Александроса Моґрейна, аби той помстився Плеті за молодшого брата Маґні Мурадина, який вважався загиблим.

Після Розколу, масштабної катастрофи, яка поділила Азерот на декілька континентів, Маґні Бронзоборід спробував провести таємничий ритуал єднання з землею, однак наслідки були несподівані. Король дворфів перетворився на алмазну статую. Тепер у столиці Стальгорн на нього може витріщатися кожен охочий.

Аллерія Вітрокрила

527px-Аллерия_HSАллерія – мисливиця на тролів з Кель’Таласа. Її сестрою була та сама Сільвана Вітрокрила, королева-банша. Аллерія була однією з небагатьох вищих ельфів, які бачили загрозу в орках-зайдах. Аби раз і назавжди покінчити з Ордою і помститися за смерть рідних, вона разом із загоном слідопитів відправилася на батьківщину орків Дренор. Аллерія допомогла закрити Портал.

Її доля лишається невідомою. Найімовірніше ельфійка загинула у Позамежжі, на яке перетворився Дренор. Монумент Аллерії Вітрокрилій можна побачити на Алеї Героїв у Штормграді.

 

Медів

medivhНовим магом у грі стане останній Хранитель Тірісфалю — могутній чарівник Медів. Певно, найбільш суперечлива постать у World of Warcraft. Ще у лоні матері він став вмістилищем для Повелителя Полум’яного Легіона Сарґераса, двадцять років пролежав у комі, а потім раптово прокинувся і оселився у вежі Каражан. Саме він пустив до Азероту орків, аби вони допомогли йому звільнити Сарґераса. Однак, Медіву, на щастя, завадили втілити ці темні плани. Мага вбив його ж учень Кадґар, звільнивши його від ярма Повелителя Легіону.

Пізніше Медів знову з’явився в Азероті під ім’ям Пророк. Він у личині ворона попередив вождів усіх рас про майбутню небезпеку і завдяки йому, об’єднавшись, все ж вдалося перемогти Полум’яний Легіон.

Ці герої будуть додані у найближчому оновленні клієнта і їх можна буде придбати в ігровому магазині. Разом з новими персонажами гравці отримають ексклюзивні сорочки для колоди, а також нові унікальні ігрові анімації, які мають залякати або вразити противника. Однак, на карти та здібності класу додаткові персонажі ніяк не вплинуть.

Останні статті

“Повернення”: що буде з унікальним кінотеатром посеред Вінниці

Автор: Микола Єрьомін

WePlay Esports Invitational з Rocket League — як це було?

Автор: Володимир Вітовський

Rocket League WePlay

Бігфут підкорює Америку. Інтерв’ю зі Станіславом Зінченком, співзасновником Cyber Light GS

Автор: Володимир Вітовський

Cyber Light Game Studio

Боб Губко, Outcast та Jagged Alliance 3: що показали на презентації THQ Nordic

Автор: Віталій Тарнавський

Завтрашній день: ігри про майбутнє людства

Автор: Віталій Тарнавський

Comic Con Ukraine 2021: як це було

Автор: Дмитро Джугалик

Comic Con Ukraine 2021: як це було

Що подарувати ґеймеру: ігрова клавіатура та інші ідеї подарунків для затятих гравців

Автор: PlayUA

Усі зіркові гості Comic Con Ukraine 2021

Автор: Микола Єрьомін

Комік Кон Україна

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: