Знову переноси… тепер це DiRT 5

Довгоочікуваний гонковий симулятор DiRT 5 мав вийти 9 жовтня, але ігротворці перенесли реліз. На щастя, на відміну від багатьох проектів, гру перенесли всього на тиждень. Тепер вона вийде 16 жовтня.

Причини зміщення дати виходу не повідомляють, але навряд це якісь недопрацювання чи додаткове полірування. Адже для такого зазвичай беруть більшу перерву, ніж тиждень. Дехто припускає, що перенесення викликане проблемами з логістикою.

Також ігротворці зі студії Codemasters нагадують, що усі хто придбав видання Amplified Edition зможуть сісти за кермо на три дні раніше до офіційного релізу. Тільки тепер це станеться 13 жовтня.

Нагадуємо, що DiRT 5 отримає поліпшену версію для консолей наступного покоління. Її зможуть отримати безкоштовно всі власники копії гри для PlayStation 4 чи Xbox One.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

EA WRC вийде в листопаді цього року

ea sports wrc

EA покаже власну гру по WRC уже наступного тижня

ea wrc

EA закрила серію Project CARS і розпустила Slightly Mad Studios

Дата виходу, трейлер та ВІАР: купа нових деталей про F1 2022

f1 2022 b

[Запис] ЗСУ-допомагальний стрім Grid Legends

Творці GRID Legends назвали дату релізу та показали ґеймплей

GRID Legends

Нова GRID Legends від Codemasters вийде у 2022 році

GRID Legends

Генеральний та фінансовий директори покинули Codemasters