Знижки від GOG.com: Stellaris, Chicken Police та… ігри для вечірок?..

Більш як 350 найменувань ігор та супутніх товарів найближчі декілька днів доступні на GOG.com із суттєвими знижками. До вашої уваги: невеликий дайджест цих знижок, повний список яких подивитись можна тут.

До 21 квітня знижено ціни на 47 найменувань від Focus Home Interactive. Наприклад, знижка у 75% діє на Vampyr ($7,49 замість $29,99) та Call of Cthulhu ($5,74 замість $22,99).

До того ж таки 21 квітня 24 найменування ідуть також зі знижкою від HandyGames, з 1999 року і по наш час (на честь 21-річчя компанії). При цьому, починаючи від трьох покупок знижка збільшується. Зі знижкою у 20% ($8,39 замість $10,49) можна придбати, наприклад, минулорічний звірячий нуар Chicken Police.

До наступної п’ятниці, 23 квітня триває також весняний розпродаж від видавця Raw Fury, 50 найменувань і 50% загальної ж знижки. 20-відсоткова знижка дістался минулорічному флагману студії, Call of the Sea ($8,79 замість $10,99).

Окрему категорію ігор зі знижками до кінця вихідних (18 квітня) наразі становлять (як вони названі у розсилці GOG) “ігри для вечірки” (party-based games). У цю абстрактну категорію увійшло багато хороших ігор у які гарно пограти компанією, від настільної Carcassone до Baldur’s Gate (Enhanced Edition зі знижкою у 50%), а ще практично вся франшиза Wasteland: від першої гри 1988 року до Wasteland 3 (на яку є сенс прочитати наш огляд). На останню знижка у 50% діє як у звичайному так і deluxe-варіанті.

Суттєві знижки чекають також поціновувачів франшизи Stellaris. Від першої гри 2016 року (75%), що вона стала кращим запуском Paradox Interactive за всю історію компанії і до нового розширення Stellaris: Federations (33%).

З видавцем MangaGamer чудово знайомі поціновувачі жанру visual novel, 27 найменувань яких  теж склали окрему категорію знижок (вочевидь до Дня Аніме що його святкують 1 квітня). До 18 квітня є чудова нагода поповнити колекцію чи познайомитись з жанром. Для останнього гарно підійде The House of Fata Morgana, що продається зі знижкою у 50% ($7,49 замість $14,99).

Читайте також

Які ігри ви придбали собі на останніх розпродажах?

Halo Infinite

У Far Cry 6 почалися безкоштовні вихідні

Far Cry 6

Встигніть на окремий літній розпродаж ігор Square Enix на Epic Games Store та GOG!

GOG

Що є сенс встигнути взяти в останні дні літнього розпродажу на GOG?

У GOG безкоштовно роздають VirtuaVerse!

У GOG безкоштовно роздають Flashback!

Flashback

У Steam триває розпродаж від Devolver Digital та “Фестиваль завзятості”

Devolver Digital

Встигніть безкоштовно забрати I Have No Mouth and I Must Scream на GOG!

Harlan Ellison

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: