Знижки від GOG.com: Stellaris, Chicken Police та… ігри для вечірок?..

Більш як 350 найменувань ігор та супутніх товарів найближчі декілька днів доступні на GOG.com із суттєвими знижками. До вашої уваги: невеликий дайджест цих знижок, повний список яких подивитись можна тут.

До 21 квітня знижено ціни на 47 найменувань від Focus Home Interactive. Наприклад, знижка у 75% діє на Vampyr ($7,49 замість $29,99) та Call of Cthulhu ($5,74 замість $22,99).

До того ж таки 21 квітня 24 найменування ідуть також зі знижкою від HandyGames, з 1999 року і по наш час (на честь 21-річчя компанії). При цьому, починаючи від трьох покупок знижка збільшується. Зі знижкою у 20% ($8,39 замість $10,49) можна придбати, наприклад, минулорічний звірячий нуар Chicken Police.

До наступної п’ятниці, 23 квітня триває також весняний розпродаж від видавця Raw Fury, 50 найменувань і 50% загальної ж знижки. 20-відсоткова знижка дістался минулорічному флагману студії, Call of the Sea ($8,79 замість $10,99).

Окрему категорію ігор зі знижками до кінця вихідних (18 квітня) наразі становлять (як вони названі у розсилці GOG) “ігри для вечірки” (party-based games). У цю абстрактну категорію увійшло багато хороших ігор у які гарно пограти компанією, від настільної Carcassone до Baldur’s Gate (Enhanced Edition зі знижкою у 50%), а ще практично вся франшиза Wasteland: від першої гри 1988 року до Wasteland 3 (на яку є сенс прочитати наш огляд). На останню знижка у 50% діє як у звичайному так і deluxe-варіанті.

Суттєві знижки чекають також поціновувачів франшизи Stellaris. Від першої гри 2016 року (75%), що вона стала кращим запуском Paradox Interactive за всю історію компанії і до нового розширення Stellaris: Federations (33%).

З видавцем MangaGamer чудово знайомі поціновувачі жанру visual novel, 27 найменувань яких  теж склали окрему категорію знижок (вочевидь до Дня Аніме що його святкують 1 квітня). До 18 квітня є чудова нагода поповнити колекцію чи познайомитись з жанром. Для останнього гарно підійде The House of Fata Morgana, що продається зі знижкою у 50% ($7,49 замість $14,99).

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

The Callisto Protocol, Victoria 3, Humankind та інші. Оформлюй підписку Humble Bundle та отримуй нові ігри щомісяця

p.ua.humble subs main

Що ви придбали (чи подарували) на Весняному розпродажі в Steam?

Helldivers, Titanfall 2, Divinity: Original Sin — Що придбати до 100 гривень у Steam?

Helldivers 1

Command & Conquer та інші класичні проєкти EA нарешті дісталися до Steam

p.ua.command & conquer

Detroit: Become Human, The Invincible — Найкращі знижки на Фестивалі «Динозаври проти роботів» у Steam

Найкращі знижки на Фестивалі «Пірати проти ніндзя» у Steam

ghostrunner

Знижки і безкоштовні цифрові дрібнички на Фестивалі капіталізму та економіки у Steam!

габен стім

Що ви придбали (чи подарували) на Зимовому розпродажі в Steam?