web analytics

Зразкове перевидання! Критики рекомендують Shin Megami Tensei V: Vengeance

Незабаром вийде розширене перевидання jRPG Shin Megami Tensei V: Vengeance від якого західна преса залишилась в захваті. На агрегаторі Opencritic її середня оцінка складає 89 балів на основі 29 рецензій, усі з яких рекомендують проєкт до купівлі.

SMT V: Vengeance найкращий вхідний квиток для знайомства з серією. Нова сюжетна лінія набагато краща ніж в оригіналі, зміни в балансі бойової системи зробили битви більш напруженими та стратегічними, а нові боси відчуваються ще неймовірно епічно. Чимало нових демонів, квестів, музичних треків та різноманітних покращень з легкістю дозволяють назвати гру найкращою jRPG у відкритому світі. Єдиний недолік стосується версії для Nintendo Switch, яка досі місцями йде зі скрипом.

Студія Atlus вкотре доказала, що може врахувати всі недоліки та значно покращити оригінальну версію гри завдяки розширенному перевиданню, як це було свого часу із Persona 5 Royal чи Shin Megami Tensei III: Nocturne.

Японська ролівка Shin Megami Tensei V: Vengeance з’явиться вже 14 червня на PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch і ПК в Steam.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Розробляється Armored Core 7 або доповнення до 6 частини

armored core 6

Японська студія Tose втратила понад 2 000 000$ через скасування ігор партнерами

paper mario

Редактор персонажа в Dragon Age: The Veilguard перевершить навіть Baldur’s Gate 3

dragon age the veilguard

Екшн Kunitsu-Gami: Path of the Goddess від Capcom отримав демо-версію і колаборацію з Okami

kunitsu gami

За 2023 фінансовий рік SEGA лише втратила 41 000 000$

sonic

Нова частина Tales of може вийти в 2025

Tales of Arise

Monster Hunter Stories перевидали через закриття eShop на Nintendo 3DS

Monster Hunter Stories

Проходження Avowed займе не більше часу ніж The Outer Worlds

avowed