Зустрічай свята на танку у «World of Tanks: Mercenaries»

Новий рік усе ближче і «World of Tanks: Mercenaries» готується зустрічати велике свято з повним боєкомплектом.Оновлення 4.8 з танками Польщі, 12 днів особливих місій на честь свят, унікальний танк для всіх, спеціальний святковий режим, нові преміум машини ― від усього цього подарунковий мішок Діда Мороза тріщить по швах, і він поспішає поділитися добром з командирами!

Оновлення 4.8 уже вийшло. Воно привнесло до гри багато давно очікуваних нововведень та цілий ешелон танків з польського дерева розвитку, які виконані в розкішній HD-якості. Прокачуйте такі чудові машини, як: 14TP та 40TP Habicha – щоб дойти до броньованого монстра Х рівня з міцним ударом ― 60 TP Lewandowskiego.

Двадцять першого грудня розпочнуться 12 днів свят. Виконуюючи особливі святкові завдання, гравці отримуватимуть подарунки ― більше досвіду за кредити, більше кредитів, більше спорядження та більше усього іншого! Паралельно йтиме святковий розпродаж наборів. Додатковим подарунком для кожного гравця, який зіграє хоча б один бій у період з 21 грудня до 3 січня, стане унікальний преміум-танк ЛТП «Дід Мороз», що аж промениться святковим настроєм.

На тиждень (з 18 до 25 грудня) у гру повернувся любимий командирами режим «Танчики». Сідайте у іграшковий танчик або САУшку та розстрілюйте ворогів снарядами з присосками, розносячи їх на хмарки конфеті – під новорічною ялинкою, серед цілих гір подарунків. Також гаражі гравців змінять звичний облік на дещо святковіше, що додасть іще каплю новорічного настрою.

І нарешті у магазині з’явився новий преміум-танк найманців ― Brick. Це унікальна машина з кам’яною (буквально) бронею: міцна металева основа укріплена шаром цегли. Разом зі швидкострільною гарматою це робить танк чудовим подарунком для себе любимого. Прихильники історичних машин зможуть купити легендарний Pudel ― захоплений під час Варшавського повстання та перефарбований у польські кольори Panther Ausf. G.

Прийдешні свята несуть з собою додаткові сюрпризи, тому заходьте частіше на сайт «World of Tanks: Mercenaries».

Читайте також

SummerSlam у консольному World of Tanks вже стартував

«Штурмтигр» виконає головну роль в III Акті святкування ювілею World of Tanks

World of Tanks зустрічає свій 10-річний ювілей!

Wargaming відкриває безкоштовний доступ до Master of Orion всім гравцям World of Tanks

Найпопулярніший блоґер світу зіграв у World of Tanks!

«World of Tanks: Mercenaries » готуються до Гелловіну

В Одесі пройде турнір по World of Tanks

«Wargaming Fest: День танкіста» зібрав 250000 учасників з 28 країн

«Wargaming Fest: День танкіста»

Популярне