Зустрічай свята на танку у «World of Tanks: Mercenaries»

Новий рік усе ближче і «World of Tanks: Mercenaries» готується зустрічати велике свято з повним боєкомплектом.Оновлення 4.8 з танками Польщі, 12 днів особливих місій на честь свят, унікальний танк для всіх, спеціальний святковий режим, нові преміум машини ― від усього цього подарунковий мішок Діда Мороза тріщить по швах, і він поспішає поділитися добром з командирами!

Оновлення 4.8 уже вийшло. Воно привнесло до гри багато давно очікуваних нововведень та цілий ешелон танків з польського дерева розвитку, які виконані в розкішній HD-якості. Прокачуйте такі чудові машини, як: 14TP та 40TP Habicha – щоб дойти до броньованого монстра Х рівня з міцним ударом ― 60 TP Lewandowskiego.

Двадцять першого грудня розпочнуться 12 днів свят. Виконуюючи особливі святкові завдання, гравці отримуватимуть подарунки ― більше досвіду за кредити, більше кредитів, більше спорядження та більше усього іншого! Паралельно йтиме святковий розпродаж наборів. Додатковим подарунком для кожного гравця, який зіграє хоча б один бій у період з 21 грудня до 3 січня, стане унікальний преміум-танк ЛТП «Дід Мороз», що аж промениться святковим настроєм.

На тиждень (з 18 до 25 грудня) у гру повернувся любимий командирами режим «Танчики». Сідайте у іграшковий танчик або САУшку та розстрілюйте ворогів снарядами з присосками, розносячи їх на хмарки конфеті – під новорічною ялинкою, серед цілих гір подарунків. Також гаражі гравців змінять звичний облік на дещо святковіше, що додасть іще каплю новорічного настрою.

І нарешті у магазині з’явився новий преміум-танк найманців ― Brick. Це унікальна машина з кам’яною (буквально) бронею: міцна металева основа укріплена шаром цегли. Разом зі швидкострільною гарматою це робить танк чудовим подарунком для себе любимого. Прихильники історичних машин зможуть купити легендарний Pudel ― захоплений під час Варшавського повстання та перефарбований у польські кольори Panther Ausf. G.

Прийдешні свята несуть з собою додаткові сюрпризи, тому заходьте частіше на сайт «World of Tanks: Mercenaries».

Читайте також

На «Wargaming Fest: День танкіста» виступлять легендарні The Offspring та не тільки

Воплі Водоплясова

Перший внутрішньоігровий «Танковий фестиваль» World of Tanks

Pagan Online вийде в реліз 27 серпня разом з грандіозним ігровим оновленням

Wargaming Nexus — новий підрозділ, що розроблятиме передові мобільні проекти

Wargaming

World of Tanks: Mercenaries отримає вагон нововведень у патчі 4.10

World of Tanks: Mercenaries

World of Warships: Legends вже у дочасному доступі

World of Warships: Legends

Зіграй першим в World of Warships: Legends!

Wargaming проведе фінал Національного чемпіонату України з World of Tanks

Популярне