Зустрічай свята на танку у «World of Tanks: Mercenaries»

Новий рік усе ближче і «World of Tanks: Mercenaries» готується зустрічати велике свято з повним боєкомплектом.Оновлення 4.8 з танками Польщі, 12 днів особливих місій на честь свят, унікальний танк для всіх, спеціальний святковий режим, нові преміум машини ― від усього цього подарунковий мішок Діда Мороза тріщить по швах, і він поспішає поділитися добром з командирами!

Оновлення 4.8 уже вийшло. Воно привнесло до гри багато давно очікуваних нововведень та цілий ешелон танків з польського дерева розвитку, які виконані в розкішній HD-якості. Прокачуйте такі чудові машини, як: 14TP та 40TP Habicha – щоб дойти до броньованого монстра Х рівня з міцним ударом ― 60 TP Lewandowskiego.

Двадцять першого грудня розпочнуться 12 днів свят. Виконуюючи особливі святкові завдання, гравці отримуватимуть подарунки ― більше досвіду за кредити, більше кредитів, більше спорядження та більше усього іншого! Паралельно йтиме святковий розпродаж наборів. Додатковим подарунком для кожного гравця, який зіграє хоча б один бій у період з 21 грудня до 3 січня, стане унікальний преміум-танк ЛТП «Дід Мороз», що аж промениться святковим настроєм.

На тиждень (з 18 до 25 грудня) у гру повернувся любимий командирами режим «Танчики». Сідайте у іграшковий танчик або САУшку та розстрілюйте ворогів снарядами з присосками, розносячи їх на хмарки конфеті – під новорічною ялинкою, серед цілих гір подарунків. Також гаражі гравців змінять звичний облік на дещо святковіше, що додасть іще каплю новорічного настрою.

І нарешті у магазині з’явився новий преміум-танк найманців ― Brick. Це унікальна машина з кам’яною (буквально) бронею: міцна металева основа укріплена шаром цегли. Разом зі швидкострільною гарматою це робить танк чудовим подарунком для себе любимого. Прихильники історичних машин зможуть купити легендарний Pudel ― захоплений під час Варшавського повстання та перефарбований у польські кольори Panther Ausf. G.

Прийдешні свята несуть з собою додаткові сюрпризи, тому заходьте частіше на сайт «World of Tanks: Mercenaries».

Читайте також

Арнольд Шварценеґґер очолить “Новорічний наступ” у WoT [трейлер]

Арнольд

Стрім геловінського режиму “Мирний: Надія” (World of Tanks)

Надія є! PvE-режим за участі творців Silent Hill повертається у World of Tanks

Гурт Sabaton випустив кліп, присвячений новій події у World of Tanks

WoT Sabaton

World of Tanks виповнилося 11 років: деталі останнього патчу та роздача подарунків

World of Tanks

Оголошено компанії, які завітають на Gamescom 2021

gamescom

З нагоди 7-річчя у WoT Blitz з’явиться цілий парк розваг

Відбувся реліз World of Tanks у Steam

World of Tanks

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: