Зустрічай свята на танку у «World of Tanks: Mercenaries»

Новий рік усе ближче і «World of Tanks: Mercenaries» готується зустрічати велике свято з повним боєкомплектом.Оновлення 4.8 з танками Польщі, 12 днів особливих місій на честь свят, унікальний танк для всіх, спеціальний святковий режим, нові преміум машини ― від усього цього подарунковий мішок Діда Мороза тріщить по швах, і він поспішає поділитися добром з командирами!

Оновлення 4.8 уже вийшло. Воно привнесло до гри багато давно очікуваних нововведень та цілий ешелон танків з польського дерева розвитку, які виконані в розкішній HD-якості. Прокачуйте такі чудові машини, як: 14TP та 40TP Habicha – щоб дойти до броньованого монстра Х рівня з міцним ударом ― 60 TP Lewandowskiego.

Двадцять першого грудня розпочнуться 12 днів свят. Виконуюючи особливі святкові завдання, гравці отримуватимуть подарунки ― більше досвіду за кредити, більше кредитів, більше спорядження та більше усього іншого! Паралельно йтиме святковий розпродаж наборів. Додатковим подарунком для кожного гравця, який зіграє хоча б один бій у період з 21 грудня до 3 січня, стане унікальний преміум-танк ЛТП «Дід Мороз», що аж промениться святковим настроєм.

На тиждень (з 18 до 25 грудня) у гру повернувся любимий командирами режим «Танчики». Сідайте у іграшковий танчик або САУшку та розстрілюйте ворогів снарядами з присосками, розносячи їх на хмарки конфеті – під новорічною ялинкою, серед цілих гір подарунків. Також гаражі гравців змінять звичний облік на дещо святковіше, що додасть іще каплю новорічного настрою.

І нарешті у магазині з’явився новий преміум-танк найманців ― Brick. Це унікальна машина з кам’яною (буквально) бронею: міцна металева основа укріплена шаром цегли. Разом зі швидкострільною гарматою це робить танк чудовим подарунком для себе любимого. Прихильники історичних машин зможуть купити легендарний Pudel ― захоплений під час Варшавського повстання та перефарбований у польські кольори Panther Ausf. G.

Прийдешні свята несуть з собою додаткові сюрпризи, тому заходьте частіше на сайт «World of Tanks: Mercenaries».

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

United24 і Wargaming зібрали 39 млн гривень для закупівлі реанімобілів

photo 2023 10 18 14 20 05

United24 і Wargaming запустили благодійний проєкт для закупівлі реанімобілів

key art wargamingunited

World of Warplanes нарешті має українську локалізацію

world of warplanes game wallpaper

Марсоходи, аномалії, гравігармати… А це точно World of Tanks?

cosmic loading screenart

World of Tanks Blitz отримала українську локалізацію. З озвученням!

wot blitz5

Українські гравці World of Tanks нарешті можуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Українські гравці World of Tanks зможуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Русня деградує від неправильних ігор та кінець хмарного ґеймінгу (Game Story)

pw gn