Зустрічайте Need for Speed: Payback

EA вперше представила публіці нову Need for Speed з підзаголовком Payback. Перш за все, історія. Декому може й важко уявити хороший сюжет у гонковій грі, але одразу помітно, що Ghost Games вирішила піти стежкою Black Box, копіюючи фільми “Форсаж” та “Викрасти за 60 секунд”. Відомо, що головні персонажі намагатимуться “відплатити” колишній учасниці команди, яка зрадила своїх друзів. Ймовірно, раніше вони займалися крадіжками дорогих авто, що нам і показує перший трейлер гри. Історія розкриватиметься не за допомогою відео з живими акторами, а так само, як в The Run. Тут без нарікань, бо Frostbite показує справді чудову картинку. Екшн і висока швидкість у цій NFS точно будуть на першому місці.

Очевидно, що Need for Speed: Payback буде схожою на The Crew, особливо командною системою. Раніше подібне в серії NFS ми вже бачили в Carbon, але там така родзинка не мала якогось визначального значення. Тепер же ж командні витребеньки чудово підійдуть для мультиплеєру.

Payback дасть змогу покататися відкритим світом. Розробники урізноманітнили його пустельними краєвидами та каньйонами. Шанувальники серії не будуть обділені різноманітними режимами, зокрема драґом і дрифтом. Ймовірно, прокачка автомобіля докорінно змінюватиме і його характеристики, на що вказують характерні надбудови (ще одна паралель із The Crew). Нікуди не зникне візуальна кастомізація, а автопарк розшириться за рахунок нових позашляхових та ретро автомобілів.

У грі буде динамічна зміна дня й ночі. Також Ghost Games не забула про поліцейських. Цього разу, на відміну від Need for Speed (2015), нам доведеться змагатися з агресивними стражами порядку. Реліз гри заплановано на 10 листопада цього року для ПК, PS4 та XBO.

Читайте також

Нову Need for Speed розроблятиме інша студія

Не хочу в Маямі, хочу в Галич. Огляд Need for Speed Heat

Need for Speed Heat

Need for Speed Heat: трохи свіжих подробиць з Gamescom 2019 і демонстрація ігроладу

need for speed heat

EA показала перший трейлер Need for Speed Heat

Need for Speed Heat

Кілька фактів про нову Need for Speed

Need for Speed: Heat

Стрім Need for Speed Payback

Need for Speed Payback

Стрім-проходження Need For Speed: Carbon

Новорічний стрім-проходження NFS: Most Wanted #03

Need For Speed: Most Wanted (2005)

Популярне