Зустрічайте нові ПК Impression на базі процесору AMD Ryzen 3 і AMD Ryzen 5

У першому кварталі 2018 року український бренд Impression Electronics оновив модельний ряд базової лінійки HomeBox і більш просунутої CoolPlay рішеннями на базі чотириядерних процесорів AMD Ryzen 3 2200G і AMD Ryzen 5 2400G.

Особливістю цих процесорів є використання унікальної технології обробки даних від компанії AMD, яка націлена на забезпечення більшої продуктивності для різнорівневих завдань, а також підтримка інтелектуальних технологій: AMD SenseMI (для гнучкого налаштування продуктивності процесора в залежності від навантаження), Radeon FreeSync (для поліпшення плавності відео) і Enmotus FuzeDrive (для контролю і прискорення часу завантаження).

Вбудована в процесор фірмова графіка Vega дозволяє досягати високої продуктивності в іграх і знизити тепловиділення всередині корпусу, при цьому залишаючи систему досить бюджетною.

Impression CoolPlay

Impression CoolPlay A1118

4 моделі, представлені в лінійці Homebox, призначеної для домашнього використання, офісних і нескладних мультимедійних завдань, користуються графічними можливостями вбудованого відеоядра.

Для процесора AMD Ryzen 3 2200G, встановленого в Impression HomeBox A0118 і Impression HomeBox A1118, це Radeon  Vega 8 Processor Graphics на кристалі. Процесор AMD Ryzen  5 2400G оснащений Radeon Vega 11 Processor Graphics, що дає моделям Impression HomeBox A2118 і Impression HomeBox A3118 переваги у  багатопоточності та плавності ігрового процесу.

Для двох новинок лінійки CoolPlay, націленої на геймерів-початківців і любителів казуальних ігрових проектів, графічні можливості посилені дискретною відеокартою на базі чіпсета Radeon RX 560 4GB від AMD.

Обидві моделі, Impression CoolPlay A1118 і Impression CoolPlay A2118, зібрані в стильних ігрових корпусах GAMEMAX H603 з привабливим яскраво-синім світлодіодним підсвічуванням вентиляторів і відмінними можливостями для встановлення додаткового охолодження, отримали по 1 Тб HDD-накопичувача, по 8 ГБ швидкої і енергоефективної пам’яті DDR4  і блок живлення потужністю 550 Вт.

Розрізняються вони ЦП – AMD Ryzen 3 2200G в молодшій моделі Impression CoolPlay A1118 і AMD Ryzen 5 2400G в більш продуктивній Impression CoolPlay A2118.

Новинки доступні для купівлі на сайті виробника impression.ua  і в інтернет-магазинах.

Impression HomeBox

Impression HomeBox A1118

Impression CoolPlay

Impression CoolPlay A2118

Читайте також

Nioh 2 продалася накладом у 1,5 млн примірників

Nioh 2

У серіалі The Witcher: Blood Origin з’явиться жіночий аналог Любистка

NaVi вперше за 4 роки перемогли Astralis у фіналі турніру з CS:GO

KONAMI закриває ігровий підрозділ? Ні, але його чекають великі зміни

Ghost of Tsushima отримає поліпшену версію для PS5

Почалася розробка нової Star Wars: Knights of the Old Republic. ЕА i BioWare до неї не причетні

Автори Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 розробляють рімейк Diablo II

Тепер ви можете повідомляти про помилки у наших матеріалах

PlayUA

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: