Звільнився провідний ґеймдизайнер Cyberpunk 2077

Про Cyberpunk 2077 можна говорити довго, роздумуючи про її недоліки та переваги. А також ситуації, пов’язані з перенесеннями та кранчами. Тим не менш, гра вийшла, і деякі розробники з ігротворчої студії CD Projekt RED підтримують її, випускаючи оновлення. А деякі — ні, адже вирішили змінити місце роботи. Одним з них є провідний ґеймдизайнер проекту Анджей Завадський.

Він повідомив у своєму твіттері, що після 8 років у цій студії, настав час рухатися далі. А заодно подякував усім колегам за те, що з ними було приємно працювати.

Анджей прийшов у CDPR ще у 2013 році, і був звичайним тестером. Тоді він працював над The Witcher 3: Wild Hunt (наш огляд) та доповненнями для неї. А вже у 2016 обійняв посаду ґеймдизайнера Cyberpunk 2077 та працював над багатьма аспектами гри. І у березні 2020 став провідним ґеймдизайнером.

Що саме стало причиною звільнення, і де далі працюватиме ігроторець, на жаль, невідомо. Анджей Завадський вирішив не ділитися цією інформацією у мережі.


📕 Не забувайте, що у вас є можливість придбати артбук “Світ гри Cyberpunk 2077” українською, де більше дізнаєтеся про всесвіт проекту.

Читайте також

Повернення Cyberpunk 2077 у PlayStation Store вийшло напрочуд успішним

Сьогодні у GOG роздаватимуть подарунки для фанатів “Відьмака”

Автори Cyberpunk 2077 вважають, що досягли задовільної якості гри

Cyberpunk 2077

Оприлюднено повний розклад “ВідьмаКону”

WitcherCon

Спеціальна політика щодо відшкодування коштів за Cyberpunk 2077 від Microsoft закінчиться в липні

Cyberpunk 2077 та баґи: патч 1.23 з’явився і щось та й полагодив

Cyberpunk 2077 готується до повернення у PS Store

Cyberpunk 2077

Gwent отримав перше із трьох магічних доповнень

Ґвинт

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: