Звільнився провідний ґеймдизайнер Cyberpunk 2077

Про Cyberpunk 2077 можна говорити довго, роздумуючи про її недоліки та переваги. А також ситуації, пов’язані з перенесеннями та кранчами. Тим не менш, гра вийшла, і деякі розробники з ігротворчої студії CD Projekt RED підтримують її, випускаючи оновлення. А деякі — ні, адже вирішили змінити місце роботи. Одним з них є провідний ґеймдизайнер проекту Анджей Завадський.

Він повідомив у своєму твіттері, що після 8 років у цій студії, настав час рухатися далі. А заодно подякував усім колегам за те, що з ними було приємно працювати.

Анджей прийшов у CDPR ще у 2013 році, і був звичайним тестером. Тоді він працював над The Witcher 3: Wild Hunt (наш огляд) та доповненнями для неї. А вже у 2016 обійняв посаду ґеймдизайнера Cyberpunk 2077 та працював над багатьма аспектами гри. І у березні 2020 став провідним ґеймдизайнером.

Що саме стало причиною звільнення, і де далі працюватиме ігроторець, на жаль, невідомо. Анджей Завадський вирішив не ділитися цією інформацією у мережі.


📕 Не забувайте, що у вас є можливість придбати артбук “Світ гри Cyberpunk 2077” українською, де більше дізнаєтеся про всесвіт проекту.

Читайте також

CD Projekt розповіли про фінансові здобутки за минулий рік

Для Cyberpunk 2077 випустили оновлення версії 1.21

Cyberpunk 2077

Для The Witcher 3: Wild Hunt вийшов новий сюжетний квест. Щоправда, у вигляді моду

The Witcher 3: Wild Hunt

Спокута CD Projekt RED та сюрприз для фанатів S.T.A.L.K.E.R. 2 — #PlayNews

Cyberpunk 2077

CD Projekt RED придбали канадську студію Digital Scapes

У GOG розпочався весняний розпродаж зі знижками до 92%

Mad Max

Баґи у Cyberpunk 2077 затримаються надовше

Cyberpunk 2077

Як би виглядав The Witcher 3 на першій PlayStation?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: