Звіт про DCshow: Європейська прем’єра фільму «Загін самогубців»

Автор: Макс Калашник @max13mars

3 серпня  у Міжнародному виставковому центрі відбулась головна комікс подія України 2016 року – DCshow. Дійство було приурочене допрем’єрному показу стрічки «Загін самогубців» (огляд) на найбільшому мобільному екрані України. Хоч центром уваги й став показ фільму, все ж запланована восьмигодинна розважальна програма насправді вразила своєю насиченістю.

Почалось все о 15:00, зразу після входу до павільйону розташувалась пара імпровізованих магазинчиків з комікс-атрибутикою, які радо приймали ґік налаштований натовп. Оформлення зали було виконане за найвищим ґатунком, величезні плакати з героями “Загону” розташувались на широких стінах, з двох паралельних боків знаходились два пресс-волли. Оскільки частина відвідувачів почала приходити ближче до показу фільму, то поняття черги навіть не виникало. Вдосталь насолодившись атмосферою зали, о 15:30 на нас чекала лекція від доктора наук, філософа, спеціаліста з німецької психології ХІХст, компаративістики та коміксів Рафаеля Карріона Аріаса. Там послухали про Бетмена, Алана Мура та інші цікавинки. Рафаель охоче спілкувався з публікою, згодом запрошував будь-кого з охочих продовжити бесіду вже в персональному напрямку. Наш Олег Куліков не проґавив такої нагоди та просто зник на пару годин, аби поспілкуватись з дійсно цікавою особистістю.

Звіт про DCshow: Європейська прем’єра фільму «Загін самогубців»

Звіт про DCshow: Європейська прем’єра фільму «Загін самогубців»О 16:30 розпочався перший у західній Європі показ анімаційного фільму «Бетмен: Вбивчий жарт» мовою оригіналу на великому екрані. Після перегляду залишились двоїсте почуття, але сьогодні не про це.

Десь біля шести вечора Кирило Зіньков провів лекцію присвячену Гарлі Квінн. На відміну від попередника вона не була такою ж захоплюючою. Ми в першу чергу ігровий портал, тому оминути територію для ґеймерів нам звісно не вдалось. Для цієї благої справи була відведена крихітна, але нашинкована цікавинками зона. На власному прикладі в Injustice: Gods Among Us довели молодому поколінню, чому всім відома фраза про Аквамена лише міф. Олдфаги мали можливість насититись всіма 8 та 16 бітами, любителі карткових баталій теж не лишилися осторонь — одним словом, ґеймерський голод був втамований. До речі, про голод: на території DCshow розташувався й фудкорт, з більш-менш демократичними цінами, більше менш, чим більш більш.

Як і було заявлено, о 19 на головній сцені заходу розпочалось косплей-шоу. Найчастіше на сцені мерехтіли десятки образів Гарлі й Джокера, однак були й інші колоритні персонажі всесвіту DC. Хоч деякі косплеєри мали схожість з оригіналом хіба що при гостроті зору мінус 10 в темну ніч, тенденція розвитку косплею в Україні рухається в правильному напрямку. Це, звісно, не Сан-Дієго, але прогрес таки помітний.  Варто відзначити шикарний косплей Гарлі та Опудала зі серії забавок Batman: Arkham.

Звіт про DCshow: Європейська прем’єра фільму «Загін самогубців»

Після косплей-шоу відбулася онлайн трансляції презентації«Загін самогубців» з червоної доріжки у Лондоні. Окрім звичайного відео, відвідувачі DCshow мали змогу взяти участь в інтерактивних розвагах з Віллом Смітом та Джаєм Кортні. Останньому, до речі, ведучий поставив в прямому ефірі кілька питань. Фінальне включення стало таким собі змаганням кричалок серед міст, що брали участь у трансляції. В такт з ведучим майже всі без винятку глядачі люто скандували «Suicide Squad» — авжеж це не оминуло увагу Вілла Сміта, який надав перевагу в своєрідному челенджі саме нам. Через невдалі налаштування звуку, як виявилось, на трансляції було чути лише людину з мікрофоном. Проте це не завадило максимально зарядитись настроєм для перегляду стрічки.

Окрема дяка ведучому Андрію Шабанову, який виклався на всі 100%, та показав дійсно високий рівень проведення шоу таких масштабів перед закордонними колегами. Одразу по закінченні трансляції почався показ «Загону самогубців». На жаль через масштабність місця проведення, звук місцями підводив, аби почути деякі фрази довелось неабияк сконцентруватись. Плюс людино, що засвітила екран на сцені після титрів, “добра тобі”. Детальніше про сам фільм можете дізнатись з нашого відео та текстового оглядів.

Звіт про DCshow: Європейська прем’єра фільму «Загін самогубців»

Не зважаючи на вищезгадані проблеми, на закінчення хочеться сказати, що всі білети на DCshow було розкуплено ще до початку, безперечно наша публіка вже готова до подібних видовищ. Ця подія була б не можлива без організаторів: Планети Кіно, Kyiv Comic Con та офіційного представника Warner Bros. Pictures в Україні – Кіноманія.

Останні статті

Пташеня, Єнот Ракета, Бог Війни — Дайджест коміксів #16

Автор: Владислав Папідоха

Захисник вогню. Том 2

Скільки мають коштувати ігрові послуги в Україні? [ОПИТУВАННЯ]

Автор: Володимир Вітовський

Скільки мають коштувати ігрові послуги в Україні?

Анонсовано FESTinCAR2020 — перший в Україні автокінофестиваль національного кіно

Автор: Сергій Мельник

FESTinCAR2020

Освіти свою ігрову станцію разом з Aerocool Mecha ARGB

Автор: Віталій Тарнавський

Хороший, поганий, злий: 10 “найкращих” собак в іграх (за версією кінофоба)

Автор: Олег Куліков

Бумер (Far Cry 5)

Розпочався фінал всеукраїнського чемпіонату з CS:GO Logitech G National Cybersport League

Автор: Сергій Мельник

NCL

Усе що показали на липневому Stadia Connect

Автор: Сергій Мельник

Stadia

Космічний Примарний Вершник, Міз Марвел, Серед Овець — Дайджест коміксів #15

Автор: Владислав Папідоха

Міз Марвел