web analytics

S.T.A.L.K.E.R. 2 отримує не надто втішні відгуки на Gamescom 2023

Ігрова виставка Gamescom 2023 принесла нам не тільки нові анонси і трейлери довгоочікуваних ігор (все, що показали на Gamescom Opening Night Live 2023), а й потішила гостей демо-версією української гри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, у яку вже зіграли деякі журналісти й поділилися своїми враженнями.

Польський журналіст Барнаба Шеґель залишився незадоволений технічним станом гри, нарікав на погану графіку і багато баґів (зокрема, ШІ ворогів, який вимкнувся, і вороги стояли до гравця спиною в бою). Через це він висловив сумніви, що гра вийде до кінця цього року. На жаль, він виявився правим. GSC Game World уже підтвердили, що реліз S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl перенесено на перший квартал 2024 року.

Відгук Бартоша Квіджіньского виявився більш розгорнутим і змістовним. Він повідомив, що час на ознайомлення з демо-версією був обмежений 20 хвилинами. За цей період йому вдалося дослідити локацію і ближче познайомитися з майбутнім українським проєктом. Він зустрів мутованих істот, які населяють зону відчуження, аномалії і вступив в перестрілки з людьми. За його словами, світ гри не здається пустим, а безліч додаткових квестів підштовхують вас для його дослідження. Графіку він похвалив, особливо пропрацювання води. Крім позитивних моментів, він також виділив і те, що трохи зіпсувало йому загальне враження. Це наявність вильотів і баґів, які він неодноразово зустрічав при дослідженні території.

Наш персонаж прокидається і розуміє, що біля його ніг стоїть мутований пес і смикає за ногу. Він намагається стріляти в тварину, але гучний звук клацання чітко вказує на те, що магазин пістолета порожній. Пес кидається на нас, і ми, захищаючись від нього (не в QTE), остаточно даємо йому копняка.

описує Бартош Квіджіньскі

Утім, це лише перші відгуки. Gamescom триватиме до 27 серпня і подивимося, що скажуть про гру інші гості. Хай там як, сподіваємося, що розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 виправлять помилки і випустять справді якісну і гідну гру, коли вона буде остаточно готова. Зичимо їм удачі і наснаги.

 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

ГІ*НО: враження від бети Concord

Concord

Спробуйте українську моторошну візуальну новелу «Те, що лишається». Демо вже доступне

p.ua.Те, що лишається головна

Докопатись до дна! Враження від української Codename: Ocean Keeper

p.ua.codename ocean keeper

Підтримай збір PlayUA — отримай S.T.A.L.K.E.R. 2, кулінарну книгу TES, комікс Cyberpunk

PlayUA

Elden Ring: Shadow of the Erdtree придбали 5 000 000 гравців за перший тиждень

Elden Ring: Shadow of the Erdtree

Думай швидко, рухайся ще швидше. Огляд XDefiant

XDefiant

Консольні ремастери S.T.A.L.K.E.R. тепер підтримують моди

S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy

PlayStation знову пропустить Gamescom

p.ua.playstation