Не все так однозначно: акторка озвучення Bayonetta 3 збрехала про гонорар?

Нещодавно акторка озвучення Геленна Тейлор, що грала роль Байонетти у перших двох іграх серії, ствердила, що Platinum Games запропонували їй всього 4 тисячі доларів за роботу над третьою частиною.

Ця новина викликала чималу хвилю обурення в ігровій спільноті, відео з історією Геллен набрало 9,6 млн переглядів, однак все виявилось куди заплутаніше, ніж здавалося на перший погляд. Ігровий журналіст і письменник Джейсон Шраєр випустив матеріал на Bloomberg, у якому розповів, що акторці справді пропонували по 3-4 тисячі доларів, однак мова йшла про оплату за одну сесію, котрих загалом мало бути 5.

Тобто за свою роботу Геллена Тейлор отримала б щонайменше 15 тисяч доларів, а не 4, як було сказано раніше. Джейсон Шраєр, посилаючись на свої джерела, які напряму знайомі з умовами договору, також розповів, що Геллена вимагала шестизначну суму за свою роботу, однак Platinum Games не пішли на таке й натомість обрали Дженніфер Гейл.

У відповідь на цей матеріал, Геллена Тейлор назвала все “абсолютною брехнею” й спробою Platinum Games “зберегти свій зад”. Коментарів зі сторони Nintendo чи Platinum Games щодо цієї ситуації не було.

Чимало ігрових журналістів та представників індустрії висловили свою довіру матеріалу Джейсона Шраєра. Він безпосередньо спілкувався з представниками компанії, які були залучені до підписання договору. Тут також можна посперечатися, чи є 15 чи то 20 тисяч доларів достатньою оплатою праці над такою великою франшизою, як Bayonetta, однак ця сума вже значно відрізняється від тієї, яку спершу назвала Геллена Тейлор.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Хідекі Камія, творець Devil May Cry і Bayonetta, покидає Platinum Games

Гідекі Камія

Найкращі ігри 2022 року — PlayUA Game Awards

Найкращі ігри 2022 року — PlayUA Game Awards

5 ігор, які мене вразили у 2022 році — Володимир Вітовський

Dante's Inferno

“Каблуками по бордюрам!” Огляд Bayonetta 3

Bayonetta 3

Грація та Кайдзю. Стрім Bayonetta 3

featured bayonetta 3 news

Чи змогли би ви зацікавити Байонетту на першому побаченні? (Тест)

Bayonetta 2

Претендент на гру року — Перші оцінки Bayonetta 3

Bayonetta 3

Акторка озвучення Байонетти закликала бойкотувати Bayonetta 3

bayonetta 3

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: