З’явилися перші подробиці DLC для Cyberpunk 2077

Доповнення для Cyberpunk 2077 чекає, напевно, кожен прихильник гри CD Projekt RED, проте ми про нього й досі нічого не чули, крім того, що реліз відбудеться в 2023 році. Однак, нещодавно в мережі з’явилися перші подробиці, яка натякають на локацію, де відбуватимуться події й на нового ключового персонажа.

Інформацію отримали з файлів гри, які випадково додали у патчі 1.5. У цих файлах були масивні частини сюжету англійською мовою, однак зараз їх вже видалили. Але перед тим дещо все ж вдалося зачепити. Перш за все, події доповнення відбуватимуться в районі Pacifica. Буде щонайменше 7 нових сюжетних завдань, під час яких гравцям відкриють доступ до досі недоступних локацій, серед яких буде цілком нова — Combat Zone.

Ті, хто грали Cyberpunk 2077, знають, що районом Pacifica заправляє угрупування нетраннерів Voodoo Boys. Ймовірно, вони також будуть активно задіяні у доповненні. Разом з ними, одним з ключових персонажів нових завдань буде персонаж на ім’я Songbird. Раніше у грі цей персонаж не з’являвся. А от Джонні Сільверхенд, персонаж Кіану Рівза, у доповненні не з’явиться, або ж його роль буде дуже обмежена.

На жаль, більше ці файли недоступні, й витягнути більше інформації про майбутнє доповнення наразі неможливо. Зараз над DLC працює ледь не найбільша частина команди CD Projekt Red, тому сподіваємося, що подальших перенесень вже не буде, і гравці у 2023 році вже ж отримають довгоочікуваний новий контент.

Читайте також

Комікси про «Відьмака» отримають свіженькі палітурчаті наклади

0x0 (2)

У Cyberpunk 2077 нарешті можна гладити свого кота

cyberpunk cat

CDPR анонсували ремейк першого “Відьмака” на Unreal Engine 5

witcher remake

Не чекайте другого сезону Cyberpunk: Edgerunners

Cyberpunk 2077

Реліз без баґів. Враження від Cyberpunk: Edgerunners

Cyberpunk: Edgerunners

Саша Ґрей стане ведучою нової радіостанції в Cyberpunk 2077

sasha grey cyberpunk

Тестувальники Cyberpunk 2077 обманювали CD Projekt Red

cyberpunk 2077

Продовження Cyberpunk 2077 та одразу декілька проєктів у всесвіті «Відьмака» — купа анонсів від CD Projekt Red

Cyberpunk 2077

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: