З’явилися перші подробиці DLC для Cyberpunk 2077

Доповнення для Cyberpunk 2077 чекає, напевно, кожен прихильник гри CD Projekt RED, проте ми про нього й досі нічого не чули, крім того, що реліз відбудеться в 2023 році. Однак, нещодавно в мережі з’явилися перші подробиці, яка натякають на локацію, де відбуватимуться події й на нового ключового персонажа.

Інформацію отримали з файлів гри, які випадково додали у патчі 1.5. У цих файлах були масивні частини сюжету англійською мовою, однак зараз їх вже видалили. Але перед тим дещо все ж вдалося зачепити. Перш за все, події доповнення відбуватимуться в районі Pacifica. Буде щонайменше 7 нових сюжетних завдань, під час яких гравцям відкриють доступ до досі недоступних локацій, серед яких буде цілком нова — Combat Zone.

Ті, хто грали Cyberpunk 2077, знають, що районом Pacifica заправляє угрупування нетраннерів Voodoo Boys. Ймовірно, вони також будуть активно задіяні у доповненні. Разом з ними, одним з ключових персонажів нових завдань буде персонаж на ім’я Songbird. Раніше у грі цей персонаж не з’являвся. А от Джонні Сільверхенд, персонаж Кіану Рівза, у доповненні не з’явиться, або ж його роль буде дуже обмежена.

На жаль, більше ці файли недоступні, й витягнути більше інформації про майбутнє доповнення наразі неможливо. Зараз над DLC працює ледь не найбільша частина команди CD Projekt Red, тому сподіваємося, що подальших перенесень вже не буде, і гравці у 2023 році вже ж отримають довгоочікуваний новий контент.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

CD Projekt не зацікавлена в додаванні мікротранзакцій в синґлові ігри

cyberpunk 2077 phantom liberty

Новий комікс по всесвіту Cyberpunk 2077 вже можна передзамовити в Україні

Cyberpunk 2077. Мрії великого міста

Прибульці, Ілюмінати та ШІ в Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2024 03 19 093000

Спокута для Кіберпанку: як гра змінила CDPR? (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2024 02 06 123459

Карткова гра Gwent остаточно перейшла під контроль спільноти

Ґвинт

Мілітех: президентська корпорація | Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2024 01 06 202449

Ігрові розробники підтримали Insomniac Games після нещодавнього масштабного зливу

Insomniac Games

MaxTac: спецпризначенці-кіберпсихи | Лор Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 12 11 124353