Умови керування можуть бути різними в різних регіонах України. У деяких місцевостях умови не відрізняються від весняних чи осінніх, тоді як в інших регіонах сніг, лід та снігові замети є повсякденним явищем. Зимові автошини можуть мати різні характеристики і однаково добре справлятися як на сухих дорогах в міському середовищі, так і на ущільненому снігу. Подивитися на сайті варіанти гуми за запитом зима 225 65 R17 можна за посиланням https://ascania-shina.com/ua/shiny/zimnie/w225/h65/r17, також там можна вивчити відгуки та характеристики коліс.
Чи на всі автомобілі підходить розмір зимових шин 225 65 R17?
Зимова автогума в названому розмірі ідеально підходить для широкого ряду кросоверів та позашляховиків. Ці транспортні засоби експлуатуються як на асфальтових дорогах, так і бездоріжжі. Розміри зимових покришок 225 65 R17, що рекомендуються для ряду моделей автомобілів, вважаються оригінальними або рекомендованими, наприклад, на такі авто:
- Альфа Ромео Стельвіо;
- Шевроле Еквінокс;
- Фіат Торо;
- Форд Ескейп;
- Хонда Сі-Ар-Ві;
- Джип Черокі;
- Ленд Ровер Діскавері Спорт;
- Ніссан Екс-Трейл;
- Тойота Хайлакс.
Зимові покришки пропонуються у кількох варіантах протектора, включаючи гуму з шипами та без них. При виборі типу гуми враховуються різні чинники.
Так що краще вибрати – шипи чи липучки?
Покришки з шипами мають свої переваги, такі як покращена прохідність на обледенілих дорогах та ущільненому снігу. На відміну від більшості країн Європи, в Україні немає обмежень щодо використання шипів. Проте слід зазначити, що використання шипів може бути заборонено в інших країнах. З цим типом покришок можна зіткнутися з деякими обмеженнями при перетині кордонів.
Одним із недоліків покришок із шипами є їх низький акустичний комфорт. Вони створюють великий шум як на асфальті, так і на льоду. Крім того, шипи швидко зношуються при русі сухими дорогами або за наявності вологи на дорожньому покритті. Існує також ризик втрати шипів при високих швидкостях та неправильній експлуатації, що може суттєво погіршити характеристики покришки. При екстремально низьких температурах (нижче за -20 градусів) ефективність шипів знижується порівняно з фрикційними моделями («липучками»).
Шанувальники шипованої гуми зазвичай пояснюють її переваги тим, що шипи впиваються в крижану поверхню, забезпечуючи кращу гальмівну ефективність, прискорення та керованість на слизькій дорозі.
Однак зимові автопокришки без шипів, також відомі як липучки, є більш універсальним вибором. Вони чудово показують себе на сухих і мокрих дорогах, а також на снігу і шузі. Липучки виявляють ефективніші характеристики при низьких температурах і майже однаково працюють за близьких до нульової позначки температур.
Ми рекомендуємо врахувати всі ці фактори при виборі зимових автопокришок та визначити, які переваги та недоліки найбільш важливі для ваших щоденних потреб на дорозі!
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!