Відеоогляд фільму “Зоряні війни: Пробудження Сили”

Перший трейлер сьомого епізоду зоряних воєн викликав  цілий шквал емоцій по всьому світу.  Дорослі дядьки з бородами не соромлячись витирали сльози ностальгії, а  діти верещали від захвату.  Одні кіномани поставились до нового фільму зі здоровим скепсисом, інші ж навпаки сподівались, що Джей Джей Абрамсу вдасться зберегти дух оригінальної трилогії, але при цьому запропонувати нам нову цікаву та цілісну історію з якої почнеться новий виток розвитку франчайзу.

Прем’єра ясності  в тому, хто був правий не додала. Одні пишуть, що фільм вдався на всі сто, інші поминають ім’я Абрамса не тихим  і дуже злим словом. Чому ж так сталось, далі в нашому огляді. Після перегляду видива обов’язково прочитайте наш текстовий огляд «Пробудження Сили».


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Vitaliy Pob

  Текстовий огляд від Алекс був більш достовірний, тому, що із цим відео-оглядом мабуть багато хто буде незгідний, окрім того на мою думку, із Кайло Рена ніхто не хотів зробити могутнього ситха, він швидше був посереднім персонажем, який не мав чітко розкритого характеру та сталих думок. Про це свідчить актор який його грав – Адам Драйвер, завдяки якому персонаж сприймався не так серйозно та зловісно, також якби Кайло Рен був масштабним й важливим персонажем – він б не зявився та помер в одній і тій же частині кіносаги.

  • Paul Kholodnyuk

   Згоден з Вами, як то кажуть: це – не баг, це фіча. Зробити недоантогоніста, з синдромом “дідивоювали”. І не дивно, що в нього немає додатку “Дарт” в імені, бо це – не лорд ситхів. Підліток, яким маніпулують, використвуючи ностальгічні спогади. Стомившись воювати у форумних баталіях, з тими, які занижуюсь оцінку цього епізоду, саме із-за Адама Дравейра, навпаки сприйняв цей сценарний віраж (коли Рен зняв маску) з великим ентузіазмом, це точно було несподіванкою, да і не було раніше у ЗВ такого персонажа, щоб не кричали, що знову нам підкинули чиюсь копію.

   • Vhirran

    Та, персонаж який розривається між добром і злом це наприклад Зуко із Легенди про Аанга чи той же Гален Марек із Форс Анлішед. Це ж просто пародія на нашу думку.
    І всі антагоністи трилогії пріквела були цікавими по своєму персонажами.

  • PaShKoMeTR

   а коли він псіхує і штурмовики тікали від нього – це шикарний сценарний хід))

   • Vitaliy Pob

    Під час сеансу майже весь зал сміявся з цієї сцени)

    • PaShKoMeTR

     так так)) це було ржачно

  • Cas

   Так він і не помер.

   • Vitaliy Pob

    Це як? Хіба? Він ж на тій планеті напівживий залишився. Як він міг вижити?

 • Ned

  На мою думку, можна було б зробити фільм про Ревана зі Старої Республіки, а Розширений Всесвіт поки що не чіпати.