16-річну історію розробки Black Mesa нарешті завершено

Black Mesa, рімейк Half-Life (1998) на рушії Source, над яким 16 років працювала незалежна студія розробників Crowbar Collective офіційно вийшла у крамниці Steam в березні цього року. Місяць тому, автори розпочали відкритий бета тест версії 1.5, що отримала назву Definitive Edition. Й нарешті, 25 листопада, гра отримала фінальне велике оновлення, що ставить крапку у тривалих роках роботи, надавши змогу гравцям знову, мов вперше, пірнути в пригоди мовчазного фізика Гордона Фрімена.

Робота над проектом розпочалася ще в далекому 2004 році, коли очільники двох незалежних команд розробників вирішили об’єднати свої зусилля та працювати над одним проектом під назвою — Black Mesa: Source.

Ознайомитися з повним переліком усіх особливостей Black Mesa Definitive Edition можна за посиланням. Окремо варто відзначити, що гра отримала українську локалізацію створену завдяки проекту Crowdin. Хоча на сторінці гри у Steam це не зазначено, сподіваємось тимчасово.

До 1 грудня на гру діє знижка 50%, а ось тут ви можете подякувати розробникам за старання, номінувавши гру в категорії “Сродна праця”.

Читайте також

Valve розробляє щонайменше 3 нових гри. Анонсувати їх можуть до кінця року

Найстрашніші моменти в іграх, від яких ми відкладали цеглу стоячи

Halloween

У Steam триває відкрита бета Black Mesa Definitive Edition

[ОНОВЛЕНО] Valve не переїде до Нової Зеландії

Gaben ANNOUNCER PACK

Стрім-проходження Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx отримала українську локалізацію

Half-Life: Alyx G-Man

Arkane Studios працювали над новою Half-Life

Падон: чи дійсно серія ігор Half-Life шедевр?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: