web analytics

Нарешті розробляють нову Half-Life, але є одне але…!

Скільки років ми з вами страждали в очікуванні нової Half-Life? Безкінечність! І потім Valve подарувала нам шикарну Half-Life: Alyx, після якої ми готові чекати ще: на Half-Life 3 та Half-Life: Alyx не у VR, щоб всі могли її пройти на своїх ПК. Правда при цьому втратиться багато шарму та атмосферності VR-формату, але все ж в неї варто пограти… і дограти, так Антоне?

А от Half-Life 3 нам доведеться чекати ще дуже довго, адже за заявами інсайдера, Valve працює над новою грою у всесвіті Ґордона Фрімена та Алікс Венс — Half-Life: Citadel. Гра в розробці з 2018 року і розробляється спеціально під Steam Deck. Своїми механіками та ігроладом Half-Life: Citadel має показати якнайкраще всі можливості Steam Deck. Citadel має бути коктейлем між шутером від першої особи та стратегією в реальному часі. Описується концепт як “якби у Left 4 Dead, Alien Swarm, RTS та Half-Life була спільна дитина”. Також у грі мала бути VR-складова, але від неї, судячи з усього, відмовились в процесі розробки. Всі сили Valve наразі направлені саме на реліз консолі та розробку нової гри, що є приводом не чекати Half-Life 3 найближчі років… 10? А от Citadel ми зможемо побачити через 1,5-2 роки. Чекаємо на офіційний анонс від Valve.

Більше деталей з цього приводу вам надасть сам інсайдер в цьому відео:

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Круті скасовані ігри 2 (Half-Life: Ravenholm, Highlander, Project Copernicus) (Rendaros UA)

Скасовані2

[ОНОВЛЕНО] Valve відновила безкоштовну роздачу Half-Life

Half-Life

Орвел пишався б ними. Тоталітаризм та антиутопії в іграх (Артем Лис)

Тоталітаризм thumbnail 2 1

Туди й назад: Фанати роблять демейк Black Mesa

Black Mesa

Valve оновили інтерфейс Half-Life 2 спеціально для Steam Deck

Half-Life

Дизайнер першої Half-Life показав ранній прототип гри… у TikTok

Half-Life

Завдяки модмейкерам у Half-Life: Alyx з’явився мультиплеєр

Half-Life: Alyx

Редакційні мандри у віртуальну реальність з Injoy VR

Injoy VR