2K тизерить нову AAA-гру ADVENT

Як стало відомо з цвірінькала 2К Games, одна з їхніх внутрішніх компаній клопочеться розробкою таємного проекту під назвою ADVENT. Перші концепт-арти натякають на те, що події гри відбуватимуться у похмурому високотехнологічному місті майбутнього.

 

Чому саме ADVENT? Так у світі гри називається компанія, яка облаштовує міські райони. „Розкіш лише для привілейованої меншості застаріла. Ось майбутнє міського життя“, — промовляє гасло компанії.

Нижче представлені деякі цитати, які коротко описують позиції компанії ADVENT всередині ігрового світу:

Результатом дивовижних досягнень в архітектурі стали міста нового зразка. Мерехтливі вежі, спеціально призначені для найбільш ефективного використання простору, забезпечують жителів усіма необхідними зручностями. Усім будівлям характерні риси утилітарного дизайну, і кожна з них облаштована всіма високотехнологічними пристроями, необхідними для вашого комфорту.

Під цілодобовим захистом ADVENT жителі можуть ні про що не турбуватися, адже знають, що їх сім’ї завжди у повній безпеці.

Міста ADVENT — це початок нового життя. Приєднуйтесь до нас і посприяйте створенню світлого майбутнього сьогодні.

Також компанія надає жителям таких міст послуги генної терапії.

Нашим жителям більше не треба боятися хвороб та інших бід, від яких страждали минулі покоління. Завдяки комплексній системі зрощування фрагментів ДНК, тепер виліковні не тільки віруси та інфекції, які переслідували  нас тисячоліттями, а й психічні захворювання. Відкрийте для себе вільний від хвороб світ разом з нами.

Достеменно невідомо, чи буде ADVENT продовженням одного із франчайзів 2K, чи представлятиме цілком новий проект. Подробиці дізнаємося на майбутній E3, яка проходитиме у період з 16-го до 18-го червня.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Артдиректор God of War приєднався до Netflix

Netflix

Чутки: Продовження Tales from the Borderlands вийде в жовтні

Tales from the Borderlands

Автори XCOM працюють над покроковою грою з героями Marvel

Marvel

2K відреагували на скарги на рекламу у NBA 2K21

NBA 2K21

Фінальний кидок під кінець покоління. Огляд NBA 2K21

NBA 2K21

Набридлива реклама тепер є навіть у NBA 2K21

nba 2k21

Перевидання Mafia II отримало віковий рейтинг у Кореї

Mafia II

У Steam стартував розпродаж ігор 2K Games

Жадібність погубить Borderlands 3 — PlayNews #369

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: