2K тизерить нову AAA-гру ADVENT

Як стало відомо з цвірінькала 2К Games, одна з їхніх внутрішніх компаній клопочеться розробкою таємного проекту під назвою ADVENT. Перші концепт-арти натякають на те, що події гри відбуватимуться у похмурому високотехнологічному місті майбутнього.

 

Чому саме ADVENT? Так у світі гри називається компанія, яка облаштовує міські райони. „Розкіш лише для привілейованої меншості застаріла. Ось майбутнє міського життя“, — промовляє гасло компанії.

Нижче представлені деякі цитати, які коротко описують позиції компанії ADVENT всередині ігрового світу:

Результатом дивовижних досягнень в архітектурі стали міста нового зразка. Мерехтливі вежі, спеціально призначені для найбільш ефективного використання простору, забезпечують жителів усіма необхідними зручностями. Усім будівлям характерні риси утилітарного дизайну, і кожна з них облаштована всіма високотехнологічними пристроями, необхідними для вашого комфорту.

Під цілодобовим захистом ADVENT жителі можуть ні про що не турбуватися, адже знають, що їх сім’ї завжди у повній безпеці.

Міста ADVENT — це початок нового життя. Приєднуйтесь до нас і посприяйте створенню світлого майбутнього сьогодні.

Також компанія надає жителям таких міст послуги генної терапії.

Нашим жителям більше не треба боятися хвороб та інших бід, від яких страждали минулі покоління. Завдяки комплексній системі зрощування фрагментів ДНК, тепер виліковні не тільки віруси та інфекції, які переслідували  нас тисячоліттями, а й психічні захворювання. Відкрийте для себе вільний від хвороб світ разом з нами.

Достеменно невідомо, чи буде ADVENT продовженням одного із франчайзів 2K, чи представлятиме цілком новий проект. Подробиці дізнаємося на майбутній E3, яка проходитиме у період з 16-го до 18-го червня.

Читайте також

Оприлюднено системні вимоги Mafia III

Перші скріншоти та арти Bioshock: The Collection

Подробиці та системні вимоги розширеного видання XCOM 2

NBA 2K16 — жити мрією

XCOM 2. Австралія — у нас проблеми!

Багато подробиць кар’єрного режиму NBA 2K16

Ґеймплейне відео XCOM 2 знайомить нас зі штаб-квартирою

Що відомо про гру із тизера Mafia III?

Популярне