3D Realms проведе фестиваль ретро-шутерів

Цьогоріч чимало компаній через скасування E3 переносить всі заплановані заходи в онлайн або й узагалі влаштовують щось нове, зважаючи на зручний та сприятливий формат. Видавництво 3D Realms вирішило, що воно нічим не гірше за інших, і також проведе свій онлайн-фестиваль під назвою Realms Deep 2020.

Нагадуємо, що 3D Realms відомі завдяки таким іграм, як Duke Nukem 3D, Wolfenstein 3D, Shadow Warrior, Max Payne та Prey (2006). Саме подібні ретро-шутери будуть представлені на їхньому заході. Очікується чимало анонсів, як від 3D Realms, так і від інших компаній. Загалом мають показати близько 40 ігор.

У заході братимуть участь студії New Blood Interactive, NightDive Studios та Running with Scissors. А серед відомих людей будуть Джон Ромеро, Кліфф Блежинський, Тім Віллітс, Амерікан Макґі та Чак Джонс. Також запросили акторів озвучення ігор Duke Nukem та Blood.

Проходитиме все це дійство 5-6 вересня на каналі 3D Realms у Twitch. А ще з нагоди заходу в крамниці Steam з 3 до 7 вересня влаштують розпродаж. Там можна буде придбати чимало крутих ретро-шутерів за приємною ціною.

Розклад заходу ще не готовий, але як тільки це станеться, його можна буде переглянути на офіційному сайті Realms Deep 2020.

Читайте також

Kingpin Reloaded відклали до наступного року… але не через Cyberpunk 2077

kingpin reloaded

Aliens: Hadley’s Hope, яку ми втратили

4К ремастер Kingpin: Life of Crime

У новому тизері Bombshell зустрічаємо „старого друга“

Gearbox та 3D Realms владнали все з Duke Nukem

Ґеймплейний трейлер вибухової Bombshell

Поповнення у літньому розпродажі на GOG: Horizon Zero Dawn та Stronghold: Warlords

Відтепер у Call of Duty: Warzone вас вбиватимуть двері

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: