Kingpin Reloaded відклали до наступного року… але не через Cyberpunk 2077

Цього року світ мав побачити Kingpin Reloaded — перезапуск доволі посереднього, і водночас веселого і непристойного шутера. Оригінал не зазнав широкої популярності, тим не менш, гравцям він сподобався попри досить дивний візуальний стиль і графіку. На жаль, цього року ми так і не зможемо зіграти у оновлене творіння 3D Realms. Ігротворці повідомили, що через певні складнощі вимушені перенести реліз проекту на 2021 рік.

Ні, спричинено це не перенесенням Cyberpunk 2077 на 10 грудня (хоча через нього відклали чимало інших ігор). Справа у труднощах створення ремастера, адже оригінального вихідного коду гри у розробників немає. Тому вони використовують метод зворотної розробки, аби відтворити усе на сучасному рушії. Але зараз вони зрозуміли, що для того, щоб максимально передати дух оригіналу в технічному і візуальному плані, доведеться дещо робити практично з нуля. Саме через зміну підходу до розробки і довелося змістити дату виходу.

Ігротворці запевняють нас, що справи у них йдуть добре, і зараз готова більша частина контенту. 3D Realms планують “збирати усе докупи” десь у січні наступного року. Тоді вони і почнуть активно демонструвати гру, публікуючи ігролад та скріншоти. Планується також і бета-тест.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

THQ Nordic викупили авторів Duke Nukem

duke nukem

3D Realms проведе фестиваль ретро-шутерів

Realms Deep 2020

Aliens: Hadley’s Hope, яку ми втратили

4К ремастер Kingpin: Life of Crime

У новому тизері Bombshell зустрічаємо „старого друга“

Gearbox та 3D Realms владнали все з Duke Nukem

Ґеймплейний трейлер вибухової Bombshell

Найкрасивіша гра на Xbox Series. Перші оцінки Senua’s Saga: Hellblade II

Senua's Saga: Hellblade 2