Metal: Hellsinger

5 ігор у Xbox Game Pass, в які вам варто зіграти #02

Автор: Володимир Вітовський @vovatool

ПРИМІТКА: деякі проєкти можуть не входити до Xbox Game Pass на момент написання статті.

Ми колись розповідали вам про 5 ігор, які вам варто спробувати в Game Pass. Як це часто буває, проєкти покидають подібні підписки. І наш тодішній список тепер актуальний лише частково. Щоби ви не губилися серед усього того, що додає Microsoft до Xbox Game Pass, пропонуємо вам ознайомитися ще з п’ятьма іграми, про які ви може чули, але не мали змоги приділити їм час або просто забули про них.

Нещодавно ми дізналися, що Nintendo таки розробляє наступну повноцінну частину Pikmin. І на когось ця новина може не справити абсолютно ніякого враження, адже не всім у цьому світі потрібен симулятор владики над міньйонами. Це не скасовує того факту, що ми радимо ознайомитися зі серією Pikmin та варіативністю вмінь тамтешніх мініатюрних мешканців віддалених планет. Для тих, кому більше подобається платформінг, тепер є Tinykin. Це аж ніяк не замінник пікмінам, не дайте себе обдурити.

Tinykin — першочергово платформер з хорошою побудовою рівнів. Вони тут не стільки вирізняються якоюсь надмірною варіативністю, скільки декораціями. Якщо прибрати з гри малих створінь і замінити їх на вміння, то проєкт все одно залишився би доволі гідним представником платформерів. Тим не менш, тайнікіни і око милують, і є тими рушіями, які спонукають шукати різноманітні підходи до вирішення основних головоломок на рівнях. Десь вони можуть перемістити річ, підірвати прохід чи побудувати імпровізовану драбину… У який закуток ви би не наважилася піти, там завжди можна щось знайти (маєте ви потрібні вміння чи ні). Якщо така камерність вам підходить, тоді вперед, підкорювати “незвіданий світ велетнів”!

Що повноцінна гра Ubisoft робить у цьому списку? Чому тоді не внести сюди Assassin’s Creed Odyssey? Все доволі просто: Immortals Fenyx Rising потребує більше уваги. Ця гра й справді є експериментом, наскільки це можливо у випадку Ubisoft. Щоправда, варто згадати саме внутрішню студію Ubisoft Quebec, яка встигла пройти нелегкий шлях від роботи над проєктами для портативок до повноцінних частин Assassin’s Creed. І весь цей досвід частково відбився саме на Immortals Fenyx Rising.

Так, тут безліч завдань, але жодне з них не обертається навколо супроводження персонажів другого плану, як це часто буває в Assassin’s Creed. Екшн, екшн, екшн… Десь він перевірить вашу вправність натискати кнопки, десь влучність, десь швидкість. Immortals Fenyx Rising не спонукає бігати локаціями, очікуючи, що посеред пустелі трапиться пригода, як у The Legend of Zelda. Для цього можна просто витягнути бінокль, відсканувати місцевість і дізнатися, де на вас чекає наступний челендж. Сюжет тут не потребує пошуку подвійного дна чи спантеличує містичними подіями з минулого. Навпаки, він задає грайливий тон, щоби ви були готові до Арея в подобі півня чи спроб переконати Афродіту, що її сумнівний вплив на людей все ж мав позитивну дію. Дружня порада: обирайте одразу високий рівень складності, щоби отримати оптимальний досвід при проходженні.

Metal: Hellsinger — не перша спроба поєднати шутер із ритм-грою, але однозначно найвдаліша. Серед нещодавніх релізів саме ця гра не просто заряджає енергією металу, а дозволяє відчути “пульс” ґеймплею. Може здатися, що Metal: Hellsinger — це музичний Doom для бідних. Та хоч у цих слова є частка правди, насправді гра концентрує свою увагу не на винищенні монстрів, а саме на музиці.

Так, структура арен та стандартне вміння, яким можна добити ворога і поновити рівень здоров’я, частково схожі на DOOM Eternal. Втім, при проходженні ви будете думати не лише про те, яку тактику використати проти чергової партії пекельного ходячого м’яса, а наскільки круто вам вдається прострелювати довбешки в прискорений такт пісень від іменитих рок-виконавців. У грі хоч і невелика кількість зброї, але є змога підібрати ідеальний інструмент для знищення ворогів. Додайте сюди ще бонусні завдання на кожному з рівнів і ви отримаєте щонайменше десяток годин задоволення.

Видавництво Devolver Digital славиться нестандартними іграми. Disc Room складно назвати винятком, але ще складніше описати гру без наочного пояснення. Основна її ідея — ухилятися від летючих дисків? І так, і ні. Іноді необхідно помирати, іноді використовувати певну здібність, іноді обертати особливості дисків проти них, іноді просто нічого не робити… Таких “іноді” насправді дуже багато, і як би це дивно не звучало, всі вони штовхають основний сюжет вперед.

Гра, яка не потребує ідеального проходження, але змушує повертатися до передніх кімнат так часто, як це буде потрібно для виконання завдання. А обирати іноді доведеться з-поміж доволі абсурдних челенджів, які не тільки перевіряють реакцію, а й правильність вибору основного вміння. І якщо ви вважаєте, що складніше вже не буде, то поки не побачите фінальні титри не смійте навіть думати так.

Не уникайте сплати податків, підтримуйте свою країну! Але якщо ви знаходитеся на тому ж рівні розвитку, що й ріпа, тоді можете побачити, як складається доля тих, хто все ж намагається таким займатися. Turnip Boy Commits Tax Evasion — це не гра, заради якої варто оформити підписку Game Pass, але той проєкт, де можна відригнути, поновлюючи показник здоров’я, та перемогти корумповану цибулю. Все заради балансу в світі, де є ті, хто важко працює, а є ті, хто займається рекетом та уникає податків. Доволі проста пригода дозволить приємно згаяти декілька годин часу. Звісно, якщо на те буде потреба.


Це не весь список того, що ви можете запустити в Game Pass, а лише 5 ігор, на які ми рекомендуємо звернути увагу. Всі вони відрізняються своїм ґеймплеєм і мають насправді щось особливе. При цьому мова може йти про несплату податків, метал чи протистояння грецьким богам. Тепер ви розповідайте про власний досвід підпискових сервісів. Чи був серед ігор у Xbox Game Pass проєкт, який ви із задоволення пройшли, але при цьому вагалися купувати?

Останні статті

ГІ*НО: перші враження від Diablo IV

Автор: PlayUA

Diablo IV Beta

Вижити будь-якою ціною. Враження від першого тому манґи «Левіафан»

Автор: Лук'янчук Орест

Манґа Левіафан

Українські самураї локалізують Total War: Shogun 2 і шукають однодумців

Автор: PlayUA

Total War Shogun 2

Буде гірше. Чому «Шалений Макс: Дорога гніву» актуальний для нас, як ніколи

Автор: Олег Куліков

Mad Max: Fury Road / Шалений Макс: Дорога гніву (2015)

Підбірка вдалих альтернатив Vampire Survivors, що вийдуть незабаром!

Автор: PlayUA

Yet Another Zombie Survivors

Підсумки Paradox Announcement Show 2023: Cities: Skylines 2 і тактика у стилі Індіани Джонса

Автор: Євгеній Сусло

Cities Skylines 2

Українська студія ByOwls розробила VR-гру Rival Rides

Автор: PlayUA

Rival Rides

Від Nioh до Wo Long: Еволюція найкращого Souls-like

Автор: PlayUA

Wo Long Fallen Dynasty

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: