65-річний голос Сема Фішера

Сем Фішер — один з найбільш впізнаваних ігрових протагоністів останнього десятиліття та лице франчайзу Splinter Cell. Не останню роль у образі героя відіграє і його голос. Останні 5 ігор (окрім минулорічної Blacklist) природженого шпигуна озвучував актор Майкл Айронсайд. Днями у пана Айронсайда на руках опинився сценарій наступної частини пригод Сема і він відмовляється брати участь у цьому проекті.

Причиною такого рішення стали моральні розбіжності Майкла та сценаристів Ubisoft. За словами актора, коли справа доходила до вбивства, Фішер завжди балансував між службовим обов’язком та власними моральними цінностями, а цього разу з Сема хочуть зробити просто холоднокровну машину для вбивств.

Це справді дивно, адже серія здобула всесвітньої слави саме завдяки своїй неперевершеній стелс-складовій, Spinter Cell — не просто прямолійнійний шутер, вона більше тяжіє до MGS’івського визначення “Tactical Espionage Action”.

Ось, що каже сам пан Айронсайд:

Я сказав їм, що не хочу цього робити і можу повернути гроші за роботу. Коли мене запитали “Що може втримати мене на проекті?”, я сказав, що потрібно повністю змінити характер Сема, додати йому людяності. Ми сіли разом зі сценаристами і дійшли спільного знаменника. 

Розумієте, я пацифіст. Я не вірю, що на світі є щось  — за що можна вбити, але є дуже багато того — за що варто вмерти.

Також Майкл відмітив, що зміна його на більш молодого актора у Splinter Cell: Blacklist була правильним рішенням, адже там всі рухи захоплювалися технологією Motion Capture, а кому хочеться бачити 65-річного дідуся, який скаче по будинках та вбиває бойовиків.

І тут виникає питання: “Якщо Ubisoft повернули до роботи Айронсайда, їм знову потрібен старий Сем? Тобто це що — проводи його на пенсію? Чи просто сюжетний твіст?”

Читайте також

Ubisoft об’єднає одразу кілька серій Tom Clancy’s в одному f2p-шутері

splinter cell

Ubisoft поновили права на Splinter Cell, а Crytek — на Crysis Wars

Splinter Cell: Blacklist

Сем Фішер повертається! Щоправда, у Rainbow Six Siege

Splinter Cell

Splinter Cell повертається… у вигляді аніме на Netflix. Зате від сценариста “Джона Віка”

Яка частина Splinter Cell є вашою улюбленою?

Вийшов трейлер кросовера Splinter Cell та Ghost Recon Breakpoint

Ghost Recon Breakpoint

Сем Фішер повертається… у Ghost Recon Breakpoint

Splinter Cell

Ubisoft почала тизерити нову частину Splinter Cell?

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: