Аніме скоро приноситиме Sony більше грошей, ніж відеоігри
У 2020 Sony придбала Crunchyroll, популярний стрімінговий сервіс аніме, за 1,2 млрд доларів. Інвестиція не просто окупилася сторицею — Crunchyroll скоро стане одним із головних активів японського гіганта, і за підрахунками аналітиків, до 2028 року допоможе кіновідділу Sony приносити понад 36% прибутку.
Бо хоча відеоігри генерують для Sony фактично більший загальний дохід (26,9 млрд проти 11 млрд), через помітне падіння курсу єни до долара витрати на створення консолей та ігор зросли. Тож коли подивитися вже на чистий прибуток, то ситуація виходить протилежною — 710 млн і 840 млн доларів відповідно.
Утім, рентабельність Crunchyroll є значно вищою за фільми й серіали, до того ж охоплення глядачів зростає значно вищими темпами. ЄС і США — це вже підкорені ринки, тож Sony починає звертати увагу на Південну Америку, Азію та інші менш заможні країни, де в липні було знижено вартість підписки Mega Fan (України там не було). Головним полігоном для зростання має стати Індія, яка не лише має найбільше населення в світі, а й рекордно високу частку молоді, головної аудиторії аніме. Cаме завдяки кількості потенційних глядачів Sony хоче розганяти Crunchyroll в цій країні, тому ввела для Індії рекордно низьку вартість підписки — всього 1 долар. Для порівняння, у США стандартна підписка коштує 10$ на місяць, в Україні — 5$.
Потенційно таку стратегію залучення нових користувачів Sony планує поширити на низку інших країн. І навіть якщо там уже встановлені регіональні ціни, то за прикладом Індії місцеву аудиторію все одно чекатиме дещо нижча вартість залежно від попереднього аналізу ринку. Сподіваємося, подібна пропозиція з часом діятиме і в Україні.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Valve показала Half-Life 2: Episode 3 й розповіла причини його скасування
-
Ubisoft поки не планує перекладати нові ігри українською
-
УСЯ українська музика у S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl (Radio MIX)
-
«Це була б гра року, якби не проблеми з продуктивністю та помилки»: перші оцінки S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля
-
Dragon Age | Що було до Veilguard (UAGames)