Nintendo затримує поставки Switch через коронавірус
Сьогодні Nintendo повідомила, що ситуація з коронавірусом спричиняє затримки поставок консолей та периферійних пристроїв китайського виробництва для японського ринку.
“Ми хотіли би щиро вибачитися перед нашими клієнтами за будь-які проблеми, які зараз існують”, — написала Nintendo в офіційному зверненні.
У Китаї від вірусу померло понад 560 людей. Компанія заявила, що сподівається випустити свою продукцію більш-менш своєчасно, навіть попри наслідки коронавірусу і попросила всіх користувачів поставитися з розумінням до ситуації.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Збовтати, але не змішувати. Огляд 007 First Light
-
007 First Light уже можна придбати в українському PS Store
-
VARTA — Steam Deck тепер теж позначає українські й російські ігри
-
Міністр закордонних справ України Сибіга подякував Twitch за бан стрімерів Алабуги
-
CDPR анонсувала нове доповнення до «Відьмака 3»; реліз — у 2027









