Пограбування у GTA Online — тепер вже офіційно
Учора ми писали про непідтверджену інформацію, яка стосується довгоочікуваних кооперативних пограбувань у GTA Online. Сьогодні маємо офіційне підтвердження і спростуванням деяких фактів.
- Кооперативних місій буде не 6, а цілих 20. Усі вони входитимуть у склад п’ятьох унікальних кампаній (операцій), які загалом додадуть близько 20 годин ігрового процесу і дозволять побувати на нових локаціях;
- Місії пограбування передбачають заздалегідь обумовлену активну участь кожного з чотирьох гравців;
- Плануватиме операції один із чотирьох гравців. На відміну від решти членів команди, він зможе отримати нагороду тільки після успішного завершення всієї операції, а не в кінці кожної місії;
- Буде нова зброя і нові предмети для кастомізації свого ігрового персонажа;
- Режим Heist з’явиться не 23 грудня, а на початку наступного року. Можливо, якраз до релізу PC-версії.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Збовтати, але не змішувати. Огляд 007 First Light
-
007 First Light уже можна придбати в українському PS Store
-
VARTA — Steam Deck тепер теж позначає українські й російські ігри
-
Міністр закордонних справ України Сибіга подякував Twitch за бан стрімерів Алабуги
-
CDPR анонсувала нове доповнення до «Відьмака 3»; реліз — у 2027









