Acer продовжує дивувати своїми новинками

Учора, 19 червня, компанія Acer провела закритий показ своєї продукції для представників українських медіа видань. Відразу зазначимо, що здивувати вони мали чим: працівники компанії Acer змогли створити цілий набір відмінно збалансованих у плані ціна/продуктивність/презентабельність продуктів, — та про усе по порядку.

Acer Swift

Перше за все згадаємо про цьогорічне оновлення лінійки Swift. Компанія Acer оновила її двома новими моделями: Swift 1 та Swift 3. Ні, вони не проґавили двійку, просто продовжили традицію найменувань, що склалася з роками існування бренду. Як і зазвичай, обидві моделі — презентабельні лептопи у різних цінових категоріях, що у першу чергу можуть похвалитися алюмінієвим корпусом, IPS матрицею та тонкими рамками екрану.

Що ж до технічних характеристик, то Swift 1 буде оснащено процесором Intel Pentium Silver 8-го покоління та 4 або 8 Гб оперативної пам’яті на вибір. Екраном стане 14″ IPS FullHD матриця з тонкими рамками. Завдяки цьому ноутбук зможе пропрацювати від одного заряду до 20 годин. На вибір буде чотири кольори (срібний, золотий, рожевий та зелений), а його вага складе усього 1.3 кг. Ціна починатиметься від 12890 грн.

Swift 3 у свою чергу зможе пограти м’язами, тому що його обладнали процесором Intel i7-8550U та 16 Гб оперативної пам’яті. Для покращення користувацьких вражень від мультимедійних можливостей ноутбука, його оснастили дискретною відеокартою MX150, яка передаватиме зображення на 14″ або 15″ IPS дисплей з FullHD (або UHD у одній зі старших модифікацій) матрицею, що оточена тонкими рамками. Обіцяють, що він зможе протриматися до 12 годин роботи від одного заряду. Вартість Swift 3 починатиметься з відмітки 17090 грн.

Acer Nitro

Чимало уваги виділили для того, щоб показати оновлення серії ігрових пристроїв Nitro. Нещодавно ми уже розповідали вам про монітор Nitro VG0 та системний блок Nitro 50, тому не будемо загострювати на них уваги, а натомість залишимо посилання на матеріал.

Зіркою програми став ігровий ноутбук Acer Nitro 5, що, як і вище описані лептопи, вийшов чудово збалансованою машиною. Це ігровий ноутбук молодшої цінової категорії, тому не слід очікувати чогось незвичного, проте навіть так йому вдається здивувати. Перш за все, користувач може обрати між комплектацією від AMD або від зв’язки Intel + Nvidia. У першому випадку вам запропонують Radeon RX560X та Ryzen 5 або 7, а в другому GeForce GTX 1050/1050Ti та Intel i7 8-го покоління. Усе це приправлено можливістю обрати аж до 32 Гб оперативної пам’яті та FullHD IPS матрицею, що принесе додаткову насолоду очам. Ціна за цю красу не така й велика та починається з відмітки 23990 грн. Acer Nitro 5 надійде до продажу наприкінці липня.

Acer Helios 500

Дивлячись на підзаголовок цього розділу ви можете обуритися, адже про Acer Helios 500 ми також уже розповідали. Вірно, та ви нас зрозумієте, якщо й самі побачите його вживу. Ми не займатимемося повторенням технічних характеристик, які й без того вражають, а просто запропонуємо вам ще раз пильно глянути на цього монстра. Цінник відповідний: 59990 грн за молодшу модель, та за ці гроші ви отримаєте ігровий ноутбук зі справжнім «Вау!» ефектом.

Підсумки

На цьому, мабуть, і закінчимо. Звісно ж, не обійшлося і без розповіді компанії Acer про себе та досягнення у галузі за рік, та тут варто згадати хіба про те, що компанія за останній рік виросла на 94%, що не може не вражати. Вибирайте з розумом та пам’ятайте, навіть на найкращому залізі погана гра не стане хорошою.

Читайте також

Огляд ігрового ноутбука Acer Nitro 5 AN515-43 (NH.Q6ZEU.012)

Acer поповнює асортимент моніторів новими моделями для ігор та творчої роботи

Поринь у гру з новими моніторами від Acer

Acer анонсує новітню лінійку ноутбуків широкого споживання серій Swift, Spin та Aspire

Компанії Porsche Design та Acer представляють ноутбук Porsche Design Acer Book RS

[email protected] українською від PlayUA та Zaddrot!

Acer оновлює ігрові ноутбуки Predator Helios, Predator Triton і Nitro

Acer Predator

Менше 1 кг: Acer Swift 5 набрав потужності, але скинув вагу

Acer Swift 5