Activision Blizzard звільнили 2% своїх співробітників

Керівництво компанії Activision Blizzard оголосило, що задля заощадження вони звільнили більше 50 своїх співробітників. Усі вони займалися організацією різноманітних заходів, які проходили вживу. Пояснили це тим, що під час пандемії коронавірусу, компанія не планує проводити багато кіберспортивних турнірів, а тим паче виставок, фестивалів тощо. Більшість запланованих заходів мають провести у онлайн-форматі. Втім, повністю відмовлятися від справжніх заходів теж не планують. Варто зазначити, що не так давно Activision Blizzard заявили про свої рекордні прибутки.

Інсайдер Джейсон Шраєр повідомляє, що насправді було звільнено більше співробітників, і не лише організаторів заходів. Їх кількість дещо менша 2% від усього персоналу, а це близько 190 чоловік. Зокрема, за його словами, було звільнено розробників з внутрішньої студії King, яка займається казуальною Candy Crush.

Окрім цього, нещодавно з’явилася новина, що керівник Activision Blizzard Боббі Котик отримав у якості бонусу 200 мільйонів доларів за виконання умов контракту. Їх мета полягала у тому, що за певний строк акції компанії мали коштувати більше зазначеної суми. Ця умова виконувалася протягом 2017-2019 років, і ось генеральний директор отримав винагороду.

Читайте також

Activision планує видати мобільну версію Overwatch

Activision Blizzard за 3 місяці заробила $1.2 млрд на мікротранзакціях

Call of Duty: Warzone

Shadowlands — найуспішніше з усіх доповнень WoW

І перше, що показали на Gamescom — це Call of Duty!

Ігри закликають нас залишатися вдома

Dirt Rally 2.0

Стала відома ціна угоди YouTube та Activision Blizzard

Nvidia пояснила зникнення ігор Activision Blizzard з GeForce Now

GeForce NOW

Видавці прибирають свої ігри з GeForce Now

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: