«Аль Мор» проведе лекцію «Міфічні істоти: еволюційний аналіз виникнення драконів, феніксів та інших» у рамках «Ігромандрів»

Чи немає у вас потягу до міфічних істот? Птахів, чиї сльози мають цілющий ефект, величезних крилатих ящурів, що дихають полум’ям чи невиданої краси скакунів, що мають ріг у себе на лобі. Маєте? Тоді ось вам запрошення на лекцію Ярослава Ясінського «Міфічні істоти: еволюційний аналіз виникнення драконів, феніксів та інших».

Там ви отримаєте відповіді на питання: чи могли б вони існувати насправді? Які еволюційні механізми могли б сприяти виникненню таких незвичайних істот?

У цій лекції буде розглянуто гіпотетичну біологію і можливі еволюційні шляхи, які могли б дозволити існування таких істот. Також відбудеться їх порівняння з реальними аналогами серед тварин, що існують і тих, що вимерли.

27 квітня о 17:00, в рамках «Ігромандрів» нам розкажуть про захопливий світ міфів та науки. Відбудеться дослідження, в якому давні легенди можуть надихати сучасні наукові гіпотези та допомагають нам краще розуміти еволюційні процеси.

Сама подія розпочнеться о 15.00, у безкоштовній MMORPG «Guild Wars 2». Всі охочі зможуть доєднатися до спілкування, завітавши до Discord-каналу All Mor.

А для тих, кому цікава лекція, залишаємо пряме посилання на Youtube-канал, де ви зможете послухати пана Ярослава та дізнатися багато цікавого.

Окреме нагадування: старт події «Ігромандри» відбудеться 27 квітня, о 15.00. Лекція Ярослава Ясінського «Міфічні істоти: еволюційний аналіз виникнення драконів, феніксів та інших» — о 17.00.

За всіма деталями звертайтеся до Discord-каналу All Mor.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Аль Мор» проведе лекцію «Боги вікінгів – правда яку спотворив Marvel» у рамках «Ігромандрів»

p.ua.yggdrasil

«Аль Мор» проведе лекцію «Від соларпанку до cozy fantasy» у рамках «Ігромандрів»

Solarpunk

«Аль Мор» проведе лекцію про японське та західне міське фентезі у рамках «Ігромандрів»

Ghostwire: Tokyo Japan mystic

Українська фентезі-спільнота «Аль Мор» проведе нову подію у Guild Wars 2

guild wars 2

Український фентезійний фестиваль «Аль Мор» відбудеться у суботу

Аль Мор

Магія великих грошей. Підбірка найкращих рекламних роликів з Super Bowl 2024

p.ua.super bowl

Покваптесь подати заявку на конкурс косплею від «Аль Мор»!

Аль Мор

Capcom продемонструвала тизер Dragon’s Dogma 2 і анонсувала перезентацію гри

Dragon's Dogma 2