Анонс Street Fighter V: Arcade Edition для ПК та PS4

Студія Capcom сьогодні анонсувала вихід Street Fighter V: Arcade Edition — оновленої версії гри з легендарної серії. Ця вагома для світу віртуальних боїв подія запланована на 16 січня 2018 року.

Arcade Edition міститиме в собі оригінальну гру, всі випущені доповнення до неї та ігроладні нововведення, як-от аркадний режим, режим додаткової бійки, нові супер-удари, галерею, оновлений інтерфейс тощо. Гравці, які вже володіють копією гри, отримають поліпшення до Arcade Edition цілком безкоштовно.

Режим аркади дасть гравцям можливість пригадати 30-річну історію серії легендарних файтингів, обравши один зі шести варіантів проходження. В режимі додаткової бійки гравцям запропонують серію обмежених за часом випробувань, за щомісячне проходження яких можна буде отримувати особливе вбрання для персонажів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Обираємо спортивну гру року | PUGA 2016

Стрім Street Fighter V | ЗАПИС

PlayNews #248 — Overwatch, BioShock: The Collection…

10 хвилин сюжетного режиму Street Fighter V

Огляд Street Fighter V

Порадник ґеймера: Лютий 2016

Подробиці щодо сюжету і DLC Street Fighter V

Бета-тест Street Fighter V буде продовжено