web analytics

Anno 117: Pax Romana може отримати українську локалізацію — усе залежить від нашої підтримки ХDefiant

Розробники містобудівної стратегії Anno 117: Pax Romana з Ubisoft Mainz відгукнулися на запит стосовно додавання української локалізації. За словами представників студії, хоча про локалізації ще рано говорити на чинному етапі розробки, вони розглянуть усі мови, які доречно буде додати до гри.

Якщо кілька місяців тому можна було б відмахнутися, що це знову типова ввічлива відповідь, за якою ховається мізер реального шансу появи української локалізації, то зараз ситуація геть інша, і тепер українська спільнота має реальний важіль впливу на Ubisoft.

Зветься цей важіль XDefiant.

Так, це гра геть іншого жанру, ще й безкоштовна, але разом із тим XDefiant зараз є досить визначальним фактором появи української локалізації в інших іграх Ubisoft, бо саме від кількості українських гравців та їхніх витрат на мікроплатежі залежить ота сама доречність додавання мови, згадана вище.

Бо нема сенсу витрачати ресурси на локалізацію товару, якщо дешевша локалізація значно доступнішого сервісу себе не виправдає. Тож якщо наша гравецька база в XDefiant, яка користуватиметься українським інтерфейсом, буде достатньо великою (або хай і не такою великою, але платіжною), це буде набагато вагомішим аргументом для Ubisoft Ukraine переконувати колег додавати українські до інших ігор (передусім товарів, а не сервісів) компанії, ніж пів мільйона звернень у соцмережах, за якими не стоїть жодної реальної ігрової статистики.

Тому так, хочете офіційну українську локалізацію в Anno 117: Pax Romana, наступних Assassin’s Creed, Far Cry чи інших іграх — встановіть XDefiant і пограйте кілька годин. А якщо матимете змогу, то придбайте й бойову перепустку, скін абощо, багатократно примноживши свою підтримку української локалізації.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

З’явився перший трейлер української гри Tailgate про загубленого Лабрадора

tailgate

За допомогою українців у дочасному доступі вийшов роуґлайк-шутемап Galactic Glitch

galactic glitch

Глобальні доповнення Space Age і оновлення 2.0 для Factorio вийдуть в жовтні

factorio space age

Успіх Assassin’s Creed Shadows здійснить мрію продюсера з Capcom

ac shadows denji

Почалися знімання кіноадаптації Watch Dogs

watch dogs 2

В XDefiant стартував перший сезон

p.ua.xdefiant 1 season

Ubisoft підтвердила розробку відразу кількох ремейків Assassin’s Creed

assassin’s creed iv black flag

Думай швидко, рухайся ще швидше. Огляд XDefiant

XDefiant