Анонсовано колекційне видання Just Cause 3

zw10ogx

Just Cause 3 — одна з найочікуваніших ігор цього року, тож, як це властиво будь-якому ААА-проекту, у неї теж буде колекційне видання, повз яке не зможуть пройти найпалкіші фанати серії.

І для цього головним аргументом є наявність у комплекті зменшеної копії славнозвісного гака-кішки головного героя Ріко. Точно відтворена копія цього технічного пристосування матиме довжину 37 сантиметрів. Але це ще не все, адже в комплекті знайдеться також 32-сторінковий арт-бук, який розповість про історію світу  Just Cause 3. Приємним додатком є також мапа-постер середземноморського архіпелагу Медічі розміром 61х61 см.

Крім того, колекційне видання включає набір Weaponized Vehicle pack, який дозволить вам атакувати позиції генерала-диктатора Ді Равелло.

1436455136_2901582-jc3_ce_beauty_en

Видання Just Cause 3 Collector’s Edition вийде 1 грудня, одночасно з релізом гри. Користувачам ПК потрібно буде заплатити 100 $, власникам консолей на 10 «зелених» більше.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Розпаковка колекційного видання Marvel’s Spider-Man 2

Marvel's Spider-Man 2

Годинник із майбутнього. Starfield Constellation Edition (розпакування)

Starfield Constellation Edition

Склад колекційного видання The Last Guardian

Дебютний трейлер та нові подробиці Mass Effect: Andromeda

Прикрощі піратського життя

Доповнення Sky Fortress до Just Cause 3 — 8 березня

Нові подробиці Master of Orion

Подробиці першого доповнення Just Cause 3