Анонсовано намальовану вручну Sundered

Сьогодні майже невідома українському гравцеві студія Thunder Lotus Games анонсувала Sundered. Памʼятаючи успіх дебютної Jotun, розробники Sundered вирішили й далі дотримуватися свого неповторного художнього стилю і двобоїв з великими босами, а на додаток гравці отримають майже нескінчену реіграбельність і нелінійний ігролад, який можна описати одним словом — Metroidvania. Але словами все не опишеш, тож радимо переглянути галерею скриншотів і дебютний трейлер.

Головний герой Еше мандрував зруйнованим світом, але потрапив у пастку темних та мінливих печер, повних невідомих жахів. Тепер йому доведеться приборкати силу збожеволілих реліквій задля перемоги над велетенськими босами, але кожна битва коштуватиме героєві людяності.

Є надія, що Sundered стане красивою казкою, привабливим епосом, намальованим вручну. Процедурно генерований світ, різноманіття кінцівок та прихильність творців забавки до творчості Лавкрафта мають цьому тільки допомогти. Вийде Sundered у 2017 році, а придбати її зможуть користувачі Windows, macOS, Linux та власники PlayStation 4.

Читайте також

Українська команда перекладачів UaLT поділилася останніми новинами

Kingdom and Castles

Discord оновився та навчився запускати ігри

Discord

Valkyria Chronicles 4 у вересні вийде на ПК

Acer продовжує дивувати своїми новинками

Acer

Перероджена платформа DrakeMoon забезпечить вас іграми за невелику ціну

DrakeMoon

Lenovo представляє нові моделі ігрових ноутбуків: Legion Y730 та Y530

Lenovo Legion C530

50 млн. проданих копій і 400 млн. гравців: чим ще похизується PUBG?

Анонсували нову гру із серії Tales

Tales of Berseria

Популярне