Анонсовано нове розширення Assassin’s Creed Valhalla та кросовер з Odyssey

Компанія Ubisoft повідомила, що наступне велике доповнення для гри Assassin’s Creed Valhalla (наш огляд гри) під назвою Dawn of Ragnarok побачить світ 10 березня 2022. Його зможуть придбати усі власники основної гри.

Крім того, з 14 грудня, гравці отримають доступ до Assassin’s Creed Crossover Stories. Головними героями двох перших кросоверів стануть Ейвор та Кассандра.

Дія першої історії, в якій Ейвор зустріне Кассандру, відбувається у грі Assassin’s Creed Valhalla. Друга розповість про пригоди Кассандри або Алексіоса у світі Assassin’s Creed Odyssey (наші враження від гри). Обидві ці історії будуть доступні власникам відповідних ігор безкоштовно.

Розробку доповнення Dawn of Ragnarok, яке побачить світ на другому році підтримки основної гри, веде студія Ubisoft Sofia. У новій історії Ейвор перетвориться на Одіна – скандинавського бога війни та мудрості. Цього разу Одін опиниться в розореному королівстві двергів — Свартальфахеймі. Він повинен будь-якою ціною врятувати свого улюбленого сина, Бальдра, викраденого безсмертним вогненним гігантом на ім’я Сурт. У Dawn of Ragnarok гравці мають освоїти нові божественні сили і вирушити в подорож світом легенд і міфів, де розгорнеться дія чергової глави саги.

Assassin’s Creed Crossover Stories — це перший проект в історії франшизи, в якому поєднується відразу кілька ігор. Його розробку веде студія Ubisoft Quebec у тісній співпраці з Ubisoft Montreal. Це спроба відповісти на запитання: “Що станеться, якщо раптом зустрінуться два герої Assassin’s Creed?” Незвичайний сюжет розповість про те, як два абсолютно різні персонажі пов’язані між собою у просторі та часі. Власники Assassin’s Creed Valhalla та Assassin’s Creed Odyssey вже мають доступ до безкоштовних історій, починаючи з 14 грудня. Гравці дізнаються про те, що поєднує героїв двох ігор. Однак ми наполегливо рекомендуємо завершити всі основні сюжетні лінії, перш ніж братися за додатковий контент, адже там купа спойлерів.

Читайте також

Підгледіли у Valorant: Новий оперативник Rainbow Six Siege спеціалізуватиметься на димових завісах

Rainbow Six Siege

Roller Champions вигулькнула практично нізвідки і вийде за 3 дні

Roller Champions

Підпискові сервіси Ubisoft потраплять і на PlayStation

Rainbow Six

Ось-ось вийде: Skull & Bones отримала віковий рейтинг в Південній Кореї

Skull & Bones

Найкращий рік Far Cry: Фінансовий стан Ubisoft погіршився, але загалом у неї все добре

Far Cry 6

Ubisoft знову подорожчала через нові чутки про можливий продаж компанії

Ubisoft

Ремейк Prince of Persia: The Sands of Time повертається до батьківської студії

Prince of Persia: The Sands of Time

Skull & Bones жива! У мережу ненадовго потрапили кілька хвилин відео з гри

Skull & Bones

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: