Анонсовано нову гру про South Park. І це… пінбол.

Студія-розобник Zen, яка вже давненько займається створенням віртуальних пінболів, анонсувала кілька ігор у декораціях популярного сатиричного мультсеріалу South Park . У минулому Zen Studios вже створювали віртуальні автомати для пінболу з тематикою таких популярних тайтлів, як Plants vs. Zombies, The Walking Dead, Star Wars та інших. Шанувальники “Південного парку” отримають одразу кілька ігор зі знайомими декораціями: South Park Super-Sweet Pinball та South Park Butters’ Very Own Pinball Game, цілковито присвячену Леопольду ‘Батерсу’ Стотчеві – персонажеві із мультсеріалу.

Запуск гри заплановано цього тижня на усіх платформах, окрім калькуляторів, а саме:  PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation Vita, Xbox 360, Xbox One, Steam, Mac, iOS, Android, і Amazon. Вартість гри буде різною на різних платформах: від трьох доларів на планшетах до п’яти доларів на ПК та консолях.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Звіт з цифрової виставки THQ Nordic

THQ Nordic

У Switch Online додали 3 нові гри

Nintendo Switch

Наступну гру за мотивами South Park робитимуть без Ubisoft

South Park: The Stick of Truth

Перші враження South Park: The Fractured But Whole

South Park: The Fractured But Whole

Особливості сезонної перепустки South Park: The Fractured But Whole

South Park: The Fractured But Whole

Порадник ґеймера: Жовтень 2017

Assassin's Creed Origins

Підсумки року — Олег Куліков

Гендиректор Pocketpair вважає, що Tencent копіює Palworld

Palworld