web analytics

Анонсовано PVKK, симулятор артилериста з елементами Papers, Please

Студія Bippinbits, що раніше випустила гру про захист купола Dome Keeper, анонсувала PVKK: Planetenverteidigungskanonenkommandant, де ви візьмете роль оператора гармати, який перебуває в бункері.

Події гри розгортаються під час диктаторського режиму, ваша місія: вручну керувати масивною планетарною оборонною гарматою, щоб відбивати міжпланетні вторгнення. У вашій кабіні повно кнопок, циферблатів, перемикачів і важелів. Керуючи генераторами енергії вам доведеться сканувати небо на наявність ворожих кораблів, аналізувати загрози, розраховувати траєкторію і здійснювати точкові вогневі вистріли. В умовах обмежених ресурсів і суворого режиму, стратегічне мислення — ключ до успіху.

Під час проходження у вас буде вибір: сліпо слідувати наказам керівництва або ж поставити їх під сумнів та діяти згідно власних переконань. В залежності від рішень ви зможете отримати один з кількох унікальних фіналів історії.

Також ваш бункер не простий, в ньому повно таємниць та захованих предметів, які можна знайти при розв’язанні головоломок у форматі квест-кімнат. Крім цього, це відкриє відповіді на питання, що дійсно відбувається назовні, оскільки керівництво тримає вас в невіданні, годуючи напівправдами.

Варто зауважити, що гра створюється на Godot і представляє не лише перспективний проєкт, а й справжню технодемку можливостей рушія, на якому раніше не виходило навіть близько чогось графічно схожого. Також із приємного: як і в минулій грі студії, для PVKK заявлена офіційна українська локалізація.

Симулятор артилериста PVKK поки не має дати релізу, але розробники обіцяють викласти демоверсію ближче до кінця року. Якщо зацікавились грою, додайте до списку бажаного в Steam, щоб не загубити її та підтримати незалежну студія.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Warframe нарешті можна буде романсити персонажів

warframe 1999

З’явився перший трейлер української гри Tailgate про загубленого Лабрадора

tailgate

Анонсовано роуґлайк-спіноф Orcs Must Die! Deathtrap з українською локалізацією

Orcs Must Die! Deathtrap

За допомогою українців у дочасному доступі вийшов роуґлайк-шутемап Galactic Glitch

galactic glitch

Глобальні доповнення Space Age і оновлення 2.0 для Factorio вийдуть в жовтні

factorio space age

Anno 117: Pax Romana може отримати українську локалізацію — усе залежить від нашої підтримки ХDefiant

anno 117 pax romana

Steamworld Heist 2 матиме офіційну українську локалізацію

steamworld heist 2

Українські розробники матимуть окремий павільйон на Gamescom 2024

1gamescom 2023