Анонсовано ще одну інтерактивну драму Herald

Маловідома голандська студія Wispfire анонсувала новий проект під назвою Herald. Ви, звісно, могли подумати, що Herald — це ім’я головного героя, та насправді “Геральд” — це ім’я останнього великого корабля епохи вітрильного світу. Сам проект позиціонується як квест, або, якщо хочете, візуальний роман з механікою point-and-click, події якого розгортаються у сетинґу колоніальної епохи середини 19-го століття.

Світ гри умовно поділений на дві частини: Протекторат, який усіма методами намагається зберегти контроль над колоніями і самі колонії, в яких люди протестують проти нерівності і упереджень. Головний герой гри Дейван Ренсбурґ — уродженець однієї з таких колоній. Проте, в силу певних причин, виростав Дейван у метрополії. Тепер він задався метою знайти свої корені і відчути смак пригод. Для цього він і вступає до лав екіпажу корабля HLV Herald.

Творці гри обіцяють, що у гравців буде можливість вільного дослідження корабля, але головний акцент зроблений на інтерактивних діалогах. Розробники також обіцяють певну нелінійність проходження. Кожен вибір, зроблений гравцем, впливатиме на становлення особистості головного героя, а світ, в якому йому доводиться жити, “розділений за класовими, релігійними та расовими ознаками”.

Реліз Herald запланований на 2015-тий рік. Проект розробляється ексклюзивно для PC.

Читайте також

Sega дражнить ПК-фанатів картинкою з Vanquish

Відполірована Bayonetta в 4К на ПК вже сьогодні!

Наступні частини Halo виходитимуть для ПК

Quantum Break на ПК терпить поразку

Everybody’s Gone To The Rapture вийде на ПК

Microsoft про майбутнє XboxOne, DirectX 12 та співпрацю із розробниками

Shadow Complex Remastered тепер і на XboxOne

Quantum Break анонсували для ПК, дата релізу, нові подробиці

Популярне