Анонсовано симулятор космічного колоніста Surviving Mars

Учора Paradox Interactive анонсувала науково-фантастичний будівний симулятор Surviving Mars. Як підказує назва, у цій грі ви колонізовуватимете Марс, не забуваючи про складнощі виживання на червоній планеті.

Перед вибором місця для своєї колонії вам доведеться вирішити, яка космічна агенція забезпечуватиме вас ресурсами та грошима, але після узгодження формальностей почнуться справжні веселощі: розбудова інфраструктури, вирощування їжі та вилучення корисних копалин. Головне, не забути про мешканців колонії: без вашого догляду вони можуть померти на дивній планеті, де нема кисню.

Як і решта новітніх симуляторів подібного штибу, Surviving Mars пропонує нам колоністів-особистостей, кожен з яких має свої переваги й проблеми та впливає на життя інших мешканців поселення. Події розгортатимуться дійсно цікаво, якщо провідні вчені колонії захворіють на алкоголізм після занадто довгих ночей в лабораторії.

А ось купольні конструкції та несподівані таємниці, що спіткатимуть вас у найнеочікуваніших місцях, у класичних містобудівних симуляторах точно не зустрінеш, як і незвичну естетику футуризму 1960-х.

Гра побачить світ наступного року. Список підтримуваних платформ Surviving Mars складається з Xbox One, PlayStation 4 та ПК.

Читайте також

Crusader Kings 3 досі не має фоторежиму, але в лютому це виправлять

Crusader Kings 3

Доповнення Royal Court для Crusader Kings 3 перенесли на 2022 рік

Humble Bundle зібрали багато стратегій від Paradox Interactive у новому наборі

Crusader Kings III прямує на консолі

Crusader Kings 3

Surviving Mars можна отримати безкоштовно, але поспішіть!

Всесвіт World of Darkness отримає екранізацію, і не одну

Vampire: The Masquerade

Отримайте Surviving Mars безкоштовно та назавжди!

Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2 не вийде у 2021. Гру віддали іншим розробникам

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: