Анонсовано симулятор космічного колоніста Surviving Mars

Учора Paradox Interactive анонсувала науково-фантастичний будівний симулятор Surviving Mars. Як підказує назва, у цій грі ви колонізовуватимете Марс, не забуваючи про складнощі виживання на червоній планеті.

Перед вибором місця для своєї колонії вам доведеться вирішити, яка космічна агенція забезпечуватиме вас ресурсами та грошима, але після узгодження формальностей почнуться справжні веселощі: розбудова інфраструктури, вирощування їжі та вилучення корисних копалин. Головне, не забути про мешканців колонії: без вашого догляду вони можуть померти на дивній планеті, де нема кисню.

Як і решта новітніх симуляторів подібного штибу, Surviving Mars пропонує нам колоністів-особистостей, кожен з яких має свої переваги й проблеми та впливає на життя інших мешканців поселення. Події розгортатимуться дійсно цікаво, якщо провідні вчені колонії захворіють на алкоголізм після занадто довгих ночей в лабораторії.

А ось купольні конструкції та несподівані таємниці, що спіткатимуть вас у найнеочікуваніших місцях, у класичних містобудівних симуляторах точно не зустрінеш, як і незвичну естетику футуризму 1960-х.

Гра побачить світ наступного року. Список підтримуваних платформ Surviving Mars складається з Xbox One, PlayStation 4 та ПК.

Читайте також

Crusader Kings III продалася накладом у 1 000 000 примірників

Забирайте Teleglitch: Die More Edition безкоштовно і назавжди

Teleglitch: Die More Edition

У GOG безкоштовно роздають Europa Universalis II

Europa Universalis II

Paradox звільнили головного сценариста Bloodlines 2

Vampire The Masquerade — Bloodlines 2

Маскараду не буде! Vampire The Masquerade — Bloodlines 2 перенесли на наступний рік

Vampire The Masquerade Bloodlines 2

Humble Bundle запустили набір з найкращими іграми Paradox Interactive

Автор Europa Universalis очолить нову студію Paradox Interactive

Crusader Kings III вийде восени, але замовити її можна зараз

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: