Анонсовано симулятор космічного колоніста Surviving Mars

Учора Paradox Interactive анонсувала науково-фантастичний будівний симулятор Surviving Mars. Як підказує назва, у цій грі ви колонізовуватимете Марс, не забуваючи про складнощі виживання на червоній планеті.

Перед вибором місця для своєї колонії вам доведеться вирішити, яка космічна агенція забезпечуватиме вас ресурсами та грошима, але після узгодження формальностей почнуться справжні веселощі: розбудова інфраструктури, вирощування їжі та вилучення корисних копалин. Головне, не забути про мешканців колонії: без вашого догляду вони можуть померти на дивній планеті, де нема кисню.

Як і решта новітніх симуляторів подібного штибу, Surviving Mars пропонує нам колоністів-особистостей, кожен з яких має свої переваги й проблеми та впливає на життя інших мешканців поселення. Події розгортатимуться дійсно цікаво, якщо провідні вчені колонії захворіють на алкоголізм після занадто довгих ночей в лабораторії.

А ось купольні конструкції та несподівані таємниці, що спіткатимуть вас у найнеочікуваніших місцях, у класичних містобудівних симуляторах точно не зустрінеш, як і незвичну естетику футуризму 1960-х.

Гра побачить світ наступного року. Список підтримуваних платформ Surviving Mars складається з Xbox One, PlayStation 4 та ПК.

Читайте також

Огляд Cities: Skylines — Parklife

Cities: Skylines - Parklife

Студію, що створила BattleTech, придбала Paradox Interactive

Paradox Interactive

Порадник ґеймера: Березень 2018

Far Cry 5

BattleTech — гра з мехами від розробників Shadowrun отримала дату виходу

BATTLETECH

Stellaris отримає нове доповнення в лютому

Stellaris: Apocalypse

Огляд доповнення Cities: Skylines — Mass Transit

Огляд Cities: Skylines — Natural Disasters

Модороб створив офіційне доповнення до Cities: Skylines

Популярне