Творці Prison Architect 2 розходяться з Paradox Interactive

Видавництво Paradox Interactive попрощається із розробниками Prison Architect 2 зі студії Double Eleven після релізу гри. Компанії не змогли знайти взаємовигідні умови для подальшої співпраці.

Double Eleven вперше взяли участь у роботі над Prison Architect, коли зайнялися її портуванням на консолі. Пізніше Paradox Interactive довірила розвиток серії саме цій студії, коли розробники оригіналу, Introversion Software, продали права своєму видавцю у 2019 році. За цей час вийшло 10 розширень і почалася розробка сиквела, що очікується 3 вересня цього року на PlayStation 5, Xbox Series X|S і ПК в Steam.

Розвитком Prison Architect 2 займеться студія Kokku, яка з осені 2023 також брала активну участь у роботі над грою, а в січні цього року так і повністю перейняла розробку в свої руки, говорить керівник студії Газ Райт.

Paradox Interactive не вперше таким чином забирає розробку ігор у студій з якими співпрацює. Свого часу права на створення сиквелу Magicka, забрали у оригінальних розробників із Arrowhead (Helldivers 2) та передали Pieces Interactive (Alone in The Dark (2024) (наш огляд)).

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стратегія Songs of Conquest вийшла з дочасного доступу

p.ua.songs of conquest

Армію тримає економіка — Враження від Manor Lords

manor lords

Helldivers 2 показала найкращий старт серед ігор, які видавала Sony

p.ua.helldivers 2

Експрес огляд покрокової стратегії Millennia (BEnderUA)

ьшдутшф

«220 000 позитивних відгуків». Гравці повертають довіру Helldivers 2

helldivers 2

Sony відмовилася від примусового PSN у Helldivers 2 на ПК

helldivers 2

Популярність Helldivers 2 під загрозою через обов’язкову прив’язку до PSN

helldivers

Helldivers 2 стала сьомою найкасовішою грою, що видавала Sony

helldivers 2