Анонсовано The Raid — шутер у всесвіті Observer

Нещодавно видавець Feardemic анонсував PvPvE шутер у всесвіті кіберпанк-горора Observer під назвою The Raid. Розробкою проекту займається ігротворча студія 84RAID Corporation.

За сюжетом гри різні представники нижчих шарів населення, аби заробити якусь копійчину, беруть участь у “Рейді” — турнірі у віртуальній реальності. Організовує ці турніри корпорація “Хірон”. А роль бідняків, як ви могли здогадатися, візьмемо на себе ми.

Мета турніру доволі проста — потрібно дістатися до верхнього поверху вежі. Дорогою туди вам на перешкоді ставатимуть як інші гравці, так і вороги зі штучним інтелектом. А на самій горі на вас чекатиме бос, за перемогу над яким вам дістанеться нагорода.

Окрім різних стволів, які можна кастомізувати, гравцям також будуть доступні різноманітні гакерські здібності, які доведеться прокачувати. За їх допомогою можна буде маніпулювати ворогами та оточенням. Зовнішній вигляд вашого персонажа також можна буде змінювати, на це доведеться витратити зароблені у боях кошти.

На жаль, дату виходу, платформи та інші подробиці The Raid поки не оголошено, тож доведеться зачекати.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Observer: System Redux у липні вийде на PS4 та Xbox One

observer

Кіберпанк уже тут: DualSense матиме незвичні функції в Observer

Observer

Observer: System Redux поповнить стартову лінійку PS5 і Xbox

Observer

Розробники Observer порівняли графіку перевидання з оригіналом

Observer

Observer (довший та красивіший) вийде на консолях наступного покоління

observer

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

Обираємо гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Обираємо пригодницьку гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards