web analytics

Анонсовано українську гру Codename: Ocean Keeper — роуґлайк на дні океану

Київська студія RetroStyle Games анонсувала свою нову гру, що отримала назву Codename: Ocean Keeper. Нас очікує занурення, видобування та виживання.

Codename: Ocean Keeper — роуґлайк-виживастик, де ви берете на себе роль космічного пірата, що досліджує глибини планети, щоби знайти стародавній артефакт. Боріться з величезними хвилями ворогів, видобувайте корисні ресурси для своїх оновлень і розкопуйте таємниці, приховані в глибинах планети.

Розробники розповіли, що надихалися такими легендарними іграми, як Risk of Rain 2, StarCraft II, Dome Keeper і Entropy. Тому не варто дивуватися, якщо вам здалося, що «десь я вже це бачив». У такий спосіб RetroStyle хочуть віддати шану улюбленим іграм.

Удосконалюйте зброю і створюйте власні захисні й атакувальні комбінації, які відповідатимуть вашому стилю гри,  дозволять вам протриматися якомога довше й розгадати таємниці океану.

— пишуть розробники в анонсі гри

Якщо вам до вподоби дослідження різних територій (всіляких печер і тунелів), вдосконалення ваших інструментів, зокрема зброї, а також використання цього всього за призначенням, тоді Codename: Ocean Keeper — це саме те, що вам потрібно!

Дати виходу гри ще немає, однак ви вже можете долучитися до Discord-сервера, де можна буде поспілкуватися іншими гравцями та розробниками. Також ви можете додати гру до бажаного. А 10 червня, під часнового Фестивалю новинок у Steam, можна буде спробувати демку гри.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стартувало закрите тестування ультрареалістичного Ukrainian Fight Drone Simulator

ufds color

На виставці Wholesome Direct 2024 анонсували нову українську гру Tukoni: Forest Keepers

screenshot 05

Творець Dead Cells анонсував роуґлайк-екшн про дівчину-якудзу

Tenjutsu

Майбутня підводна екшн гра Ocean Keeper від української студії RetroStyle Games отримала нове оновлення

p.ua.codename ocean keeper

Вийшла демо-версія української гри про повернення військового додому — Broken Life

p.ua.broken life

Дослідіть бездонний замок у новій українській грі Infinity Castle Dungeon

p.ua.infinity castle dungeon main

Врятуйте жителів світу Нанрас у новій українській візуальній новелі Heralds of the Avirentes

p.ua.heralds of the avirentes

Розробники SAND дали відповіді на найчастіші запитання

sand faq v02