Вийшов тизер української короткометрівки «Кронрим: Місія „Різдво“»

Учора ввечері на YouTube було створено таємничий канал із загадковою назвою KRONRYM Film. Єдине відео, завантажене туди, — стильне промо короткометрівки «Кронрим: Місія „Різдво“». Міні-фільм оповідатиме про команду мисливців на чудовиськ «Кронрим».

Як ви вже зрозуміли, кіно буде виконано в жанрі пародійного містичного пригодницького фільму. Прем’єра короткометрівки «Кронрим: Місія „Різдво“» відбудеться у другій половині січня 2016 року, а згодом команда займеться створенням повнометражного фільму «Кронрим: Паралельні світи». У якому буде розказано про 33-тє завдання молодих екстрасенсів, що полягатиме у вигнанні чудовиська з-під дитячого ліжка. За сюжетом чудовисько пручатиметься, розкидатиме підказки по будинку та знущатиметься з чаклунів-невдах.

Також зазначимо, що у фільмі «Кронрим: Місія „Різдво“», у епізодичній ролі знявся наш неповторний головред Олекса Мельник. Тож скоро перевіримо, який із нього актор.

Це вже друга короткометрівка Олександра Нарижнєва та Олеся Юсипчука про команду «Кронрим». Першу було створено влітку 2014-го і виконано в стилі пілотної серії багатосерійного проекту, але телеканали, на жаль, відмовилися від співпраці з хлопцями через непідготовленість пересічного глядача до такого формату. Пропонуємо вам переглянути трейлер тієї короткометрівки.

Після прем’єри різдвяної короткометрівки Олесь Юсипчук повернеться до роботи над фільмом про Відьмака, з яким у 2015-му трохи не склалося.

Інші роботи Олеся ви можете переглянути нижче, а відвідати сторінки проекту в соцмережах тут (ВК) і тут (FB).

Читайте також

ЩоВКіно: Квітень 2017

Українці збирають гроші на антиутопічний платформер Infinity Inc.

Огляд фільму “Джекі”

Огляд фільму “Патерсон”

Нова українська ролівка Ardagor: Chronicles of Shadows перебуває в розробці

«Микита Кожумʼяка» ставить нові рекорди у міжнародному прокаті

ЩоВКіно: Лютий 2017

Допоможіть українській Heat Guardian потрапити у Steam!

Популярне