Анонси та трейлери першого дня PlayStation Experience 2016

Під час PlayStation Experience 2016, заходу Sony, призначеного для анонсування всього, що стосується платформи, японська компанія показала безліч цікавих трейлерів. Що саме анонсували ігророби та як вам тепер із цим жити, розкаже PlayUA. На момент написання новини триває трансляція заходу на YouTube та Twitch.

Uncharted: The Lost Legacy

Першим гучним анонсом стала новина про Uncharted: The Lost Legacy. Ігроладний трейлер до самісінького кінця змушував думати, що це відео розповідає про пригоди розкрадачки гробниць, але потім усе зʼясувалося.

Гра розповідатиме історію Хлої Фрейзер із другої частини серії та Надін Росс, що вперше зʼявилася в Uncharted 4: A Thief’s End. Події гри розгортатимуться в Бангладеші.

The Last of Us Part II

Другим надприємним анонсом стала інформація про довгоочікуване продовження The Last of Us. Тут зайвих слів не треба — просто подивіться трейлер.

Lara Croft Go

Найулюбленішим англійським словом Square Enix протягом останніх двох років стабільно залишається слово Go. Мабуть, через це японська компанія пообіцяла сьогодні подарувати можливість побавитися Lara Croft Go власникам PlayStation 4 і PlayStation Vita. А що? Любителі пригод Агента 47 мають таку можливість вже майже рік, тож і поціновувачі пригод Лари не гірші. Цікаво, коли вже Deus Ex Go змиє наліт ексклюзивності для мобільних телефонів і воззʼєднається з родичами під дахом Sony?

Knack 2

Напевно, найнеочікуванішою новиною став анонс Knack 2. Шалене чудовисько повернулося з новими рухами, покращеним кооперативом і ще більш яскравим середовищем.

Let It Die

Ще однією приємною несподіванкою став вихід Let It Die.

Гра є безкоштовною, а заробляти розробники планують за допомогою мікротранзакцій.

Менш значні трейлери

На жаль, словами всього не опишеш, і деколи сам факт анонсу викликає набагато менше емоцій, ніж яскраве відео. Трейлери Ace Combat 7, Street Fighter V, Nioh та інших не можна назвати найголовнішими подіями першого дня заходу, але від уваги справжнього ґеймера не має сховатися жодний їхній кадр.

Читайте також

PlayNews #312 — TGA 2017, PSX 2017…

Josef Fares

Обираємо доповнення року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

На PSX показали оновлену версію трейлера Death Stranding

PlayNews #268 — Ubisoft, TGA, Steam…

Попереднє замовлення на God of War 4

Дебютний показ ґеймплею Uncharted 4: A Thief’s End

Новий ґеймплейний трейлер No Man’s Sky

The Order: 1886 — місія на дирижаблі

Популярне