На PSX показали оновлену версію трейлера Death Stranding

Перший день PlayStation Experience 2016 потішив нас багатьма трейлерами та анонсами. Одним із найочікуваніших проектів, на які захід пролив світло, став загадковий твір Хідео Коджіми Death Stranding. Ця гра отримала окрему панель на PlayStation Experience, завдяки чому ми змогли побачити розширену версію трейлеру, показаного під час цьогорічної The Game Awards.

Як можна зауважити, розширена версія має іншу звукову доріжку. Чи має це на меті натякнути на щось, покаже тільки час, а спеціально для тих, кому прийшлася до вподоби музика, а не пошук глибинного сенсу, вже зараз доступне передзамовлення вінілового синґлу.

На питання про значення немовля, яке вже стало постійним атрибутом ігрових відео, Коджіма не відповів. Що ж, так само почекаємо.

Також під час панелі зʼясувалося, що гра використовує рушій Decima від Guerilla Games, як і Horizon: Zero Dawn.

Коджіма вміло користується своїми знайомствами в ігровій індустрії: спочатку поява на церемонії Джефа Кілі, тепер — на заході Sony, яка, до речі, виступатиме видавцем його нового проекту. Усе це свідчить про те, що за десятки років японський геній нажив собі більше друзів, аніж ворогів.

Читайте також

Apex Legends — усе? — PlayNews #373

Apex Legends — усе? — PlayNews #373

Digital Foundry зробили аналіз трейлера Death Stranding. Коджіма знову геній?

Death-Stranding

[Оновлено] Геній, немовлята і тентаклі — нові подробиці Death Stranding

PlayNews #293 — Hellblade, Battleborn…

Коджіма порівняв рушій Death Stranding з ракетою

Анонси та трейлери першого дня PlayStation Experience 2016

The Game Awards 2016: переможці, трейлери, анонси

PlayNews #246 — E3 2016

Популярне