Антимонопольний комітет України дозволив угоду між Microsoft i Activision
Україна стала сьомою країною, яка схвалила купівлю Activision Blizzard King корпорацією Microsoft. Таку постанову сьогодні оприлюднив Антимонопольний комітет України.
Можливо, комусь це здається жартом, але насправді подібна заява цілком виправдана, адже і Microsoft, i Activision Blizzard King офіційно діють на українському ринку. А у випадку Microsoft ми ще й маємо справу з інтеграцією України в ігрову екосистему компанії — ігрові служби та підписка Game Pass уже офіційно працюють в Україні, а найближчим часом на консолях Xbox з’явиться підтримка українського регіону.
До всього, заява Антимонопольного комітету України є досить розважливим жестом у відповідь на вчорашнє блокування угоди Британським управлінням з питань ринків і конкуренції на підставі занепокоєнь стосовно монополії на ринку хмарного ґеймінгу. Це блокування уже стало резонансним, адже наведені британським регулятором аргументи не витримують жодної критики, а технологічні компанії наочно побачили, що варто тобі тільки створити чи опанувати якусь технологію, тебе миттєво затаврують монополістом на ринку, якого ще фактично нема.
Тож у постанові Антимонопопольного комітету України є відповідний абзац:
Зауважимо, що компанії «Microsoft Corporation» та «Activision Blizzard, Inc.» не здійснюють господарську діяльність у сфері хмарних ігрових сервісів в Україні, відтак занепокоєння, висловлені ЄК та причини заборони концентрації у Великій Британії, не є релевантними для оцінки її впливу на динаміку конкуренції в Україні. Враховуючи вищеперераховані фактори, Комітет дозволив зазначену концентрацію.
Одним словом, це дуже хороший вчинок з боку українського регулятора — не через якусь його вагу (тут її фактично нема), а радше задля для покращення подальшої співпраці з Microsoft.

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA
На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Стало відомо, скільки українців придбали Baldur’s Gate 3
-
Серіали НВО тепер доступні українською на MEGOGO
-
Розробники New Arc Line прокоментували співпрацю з Fulqrum (екс-1С Entertainment)
-
Утеча з Найт-Сіті. Огляд Cyberpunk 2077: Ілюзія свободи
-
Підтримайте петицію про додавання української локалізації до Starfield