Антимонопольний комітет України дозволив угоду між Microsoft i Activision

Україна стала сьомою країною, яка схвалила купівлю Activision Blizzard King корпорацією Microsoft. Таку постанову сьогодні оприлюднив Антимонопольний комітет України.

Можливо, комусь це здається жартом, але насправді подібна заява цілком виправдана, адже і Microsoft, i Activision Blizzard King офіційно діють на українському ринку. А у випадку Microsoft ми ще й маємо справу з інтеграцією України в ігрову екосистему компанії — ігрові служби та підписка Game Pass уже офіційно працюють в Україні, а найближчим часом на консолях Xbox з’явиться підтримка українського регіону.

До всього, заява Антимонопольного комітету України є досить розважливим жестом у відповідь на вчорашнє блокування угоди Британським управлінням з питань ринків і конкуренції на підставі занепокоєнь стосовно монополії на ринку хмарного ґеймінгу. Це блокування уже стало резонансним, адже наведені британським регулятором аргументи не витримують жодної критики, а технологічні компанії наочно побачили, що варто тобі тільки створити чи опанувати якусь технологію, тебе миттєво затаврують монополістом на ринку, якого ще фактично нема.

Тож у постанові Антимонопопольного комітету України є відповідний абзац:

Зауважимо, що компанії «Microsoft Corporation» та «Activision Blizzard, Inc.» не здійснюють господарську діяльність у сфері хмарних ігрових сервісів в Україні, відтак занепокоєння, висловлені ЄК та причини заборони концентрації у Великій Британії, не є релевантними для оцінки її впливу на динаміку конкуренції в Україні. Враховуючи вищеперераховані фактори, Комітет дозволив зазначену концентрацію.

Одним словом, це дуже хороший вчинок з боку українського регулятора — не через якусь його вагу (тут її фактично нема), а радше задля для покращення подальшої співпраці з Microsoft.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Британський регулятор CMA попередньо схвалив угоду між Microsoft та Activision

microsoft activision

Нові версії Xbox Series X/S побачать світ у 2024 році

xbox series

Bethesda працювала над ремастером Fallout 3 та продовженням Dishonored

Fallout 3

Фільм «20 днів у Маріуполі» представлятиме Україну на премії «Оскар»

20 днів у маріуполі

Sony шукає прийомних батьків для покинутих роботів-собак Aibo

Aibo

Xbox випустить кредитну картку

xbox mastercard

В Україні створили благодійні комікси «Кошмари» для збору коштів на розвідувальні БпЛА

кошмари

У Call of Duty з’явився ШІ для прослуховування голосових чатів

Call of Duty

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: